Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Aku-> czy bedzie dobry


Gość jarki

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Wymieniam akumulator w swoim niedawno zakupionym sunny-m. Teraz siedzi tam jakis nieznanej firmy Kraft.. cos tam. Nie chce sie bawic w ladowanie (zreszta i tak nie mam prostownika). Kupie nowy tylko powiedzcie czy bedzie OK. Wybralem Centre z katalogu w ktorym podaja dla mojego Nissana model Plus 70Ah prad rozruchu wg EN 540A. Czy nie za duzo te 70Ah? Jaki powienien byc ten prad rozruchu? Nie bardzo sie w tym orientuje a nie mam instrukcji do niego i nie wiem ile zalecal oryginalnie producent.

Aha, i jak bezpiecznie odlaczac i potem podlaczac nowy akumulator bo nigdy tego nie robilem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Wymieniam akumulator w swoim niedawno zakupionym sunny-m. Teraz siedzi tam jakis nieznanej firmy Kraft.. cos tam. Nie chce sie bawic w ladowanie (zreszta i tak nie mam prostownika). Kupie nowy tylko powiedzcie czy bedzie OK. Wybralem Centre z katalogu w ktorym podaja dla mojego Nissana model Plus 70Ah prad rozruchu wg EN 540A. Czy nie za duzo te 70Ah? Jaki powienien byc ten prad rozruchu? Nie bardzo sie w tym orientuje a nie mam instrukcji do niego i nie wiem ile zalecal oryginalnie producent.

Aha, i jak bezpiecznie odlaczac i potem podlaczac nowy akumulator bo nigdy tego nie robilem

45-60 w zupelnosci wystarczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz żeby chodził bezproblemowo parę lat kup bannera. Mój ma 6 lat i 0 problemów. Niezłe są też aku żelowe - mniejsze, tańsze bezobsługowe, kupują je z reguły taksiarze bo oni nie lubią problemów z odpalaniem - każdy kurs to kasa.

Najpierw odkręcaj mase (minus) potem plus - podłączanie odwrotnie.

W innej klejności też można tylko jak dotkniesz gdzieś kluczem to strzeli :shock: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...