Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

reflektor do n16- czy sa jakies zamienniki??


Gość chiquito
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

mam probem.

zrobilem mojej almie kuku z reflektorem, i w taki sposob mam do wymiany lampe od strony pasazera-przednia, i teraz mam pytanie.

czy jest mozliwa naprawa lampy np. wymiana czesci soczewkowej- tzn caly odblask itp.. ale od strony wewnetrznej??

albo czy w gre wchodzi wymiana calego reflektora, co oczywiscie najtansze nie jest...a jesli juz wymiana to czy na rynku sa dostepne jakies tansze zamienniki??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napewno możesz kupić oryginały na allegro. Co do zamienników to słyszałem, że do almerek już ktoś to robi. Ale nie mam zielonego pojęcia kto. Może warto spytać się delikatnie w ASO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tiaaa... ja mam taką używaną lampę wstawioną.

 

Tylko niewiem czemu jak stoję na luzie to mi prawe oko strasznie drga. Ostatnio jak sprawdzałem to się okazało, ze lustro jest naruszone w reflekrotrze i tylko wymiana na nową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kupuj zaminnika!!! Chyba, że jakiejś naprawdę renomowanej firmy. Moj kolega pożałował na lampy Helli ( oryginalne ) przy naprawie swojego samochodu. Kupił jakiś zamiennik do Golfa. Okazało się, że nowy reflektor świaci wszędzie tylko nie na drogę. Jak pojechał do stacji diagnostycznej to facet powiedział, ze jedyne co może zrobić to wymienić lampę. Kupił oryginał ( używany ) i jest o niebo lepiej niż z nowym "zamiennikiem".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tiaaa... ja mam taką używaną lampę wstawioną.

 

Tylko niewiem czemu jak stoję na luzie to mi prawe oko strasznie drga. Ostatnio jak sprawdzałem to się okazało, ze lustro jest naruszone w reflekrotrze i tylko wymiana na nową.

ej qbas przerobiles almere na traktor ze jak stoisz i masz na jalowym to ci sie wszystko trzesie ;) hehe. sorry za ot. po prostu kiepska sztuke trafiles. mimo wszystko i tak bym wolal uzywany oryginal jesli chodzi o lampy :) trzeba dobrze poszukac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po 2 dniach szukania w koncu namierzylem oryginal uzywany w bardzo dobrym stanie za 300 zł, zreszta gosc mi go zalozy na miejscu i bede mogl zobaczyc jak swieci.

a powiem wam co jest na rynku

 

sa lampy firmy depo(429 zl za szt) oraz tyc(479zl za szt.)

problem w tym ze wypelnienia maja koloru czarnego, a moje lampki sa szare.

 

A teraz najlepsze :)

 

dzwonilem do aso cz-wa

moj ulubiony pan z dzialu czesci;) oznajmil mi ze lampa kosztuje jedyne 1250 zł:) hahahahahaha :)

lubie ich za poczucie humoru...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...