Jump to content
Części Nissana - iParts.pl

reflektor do n16- czy sa jakies zamienniki??

Guest chiquito
 Share

Recommended Posts

Guest chiquito

mam probem.

zrobilem mojej almie kuku z reflektorem, i w taki sposob mam do wymiany lampe od strony pasazera-przednia, i teraz mam pytanie.

czy jest mozliwa naprawa lampy np. wymiana czesci soczewkowej- tzn caly odblask itp.. ale od strony wewnetrznej??

albo czy w gre wchodzi wymiana calego reflektora, co oczywiscie najtansze nie jest...a jesli juz wymiana to czy na rynku sa dostepne jakies tansze zamienniki??

Napewno możesz kupić oryginały na allegro. Co do zamienników to słyszałem, że do almerek już ktoś to robi. Ale nie mam zielonego pojęcia kto. Może warto spytać się delikatnie w ASO.

nie ma sensu kupowac zamiennikoow jak oryginaly uzywane (wygladajace jak nowe) mozna kupic w bardzo dobrej cenie. co jakis czas pojawiaja sie na allegro i tam bym radzil szukac

Guest ARTUR-CEGŁA

byłem w niedziele na giełdzie samochodowej w słomczynie i widziałem takie lampy jakich szukasz cenili je po 350 zł.pewnie coś byś jeszcze urwał.pozdro.

Tiaaa... ja mam taką używaną lampę wstawioną.

Tylko niewiem czemu jak stoję na luzie to mi prawe oko strasznie drga. Ostatnio jak sprawdzałem to się okazało, ze lustro jest naruszone w reflekrotrze i tylko wymiana na nową.

Nie kupuj zaminnika!!! Chyba, że jakiejś naprawdę renomowanej firmy. Moj kolega pożałował na lampy Helli ( oryginalne ) przy naprawie swojego samochodu. Kupił jakiś zamiennik do Golfa. Okazało się, że nowy reflektor świaci wszędzie tylko nie na drogę. Jak pojechał do stacji diagnostycznej to facet powiedział, ze jedyne co może zrobić to wymienić lampę. Kupił oryginał ( używany ) i jest o niebo lepiej niż z nowym "zamiennikiem".

Tiaaa... ja mam taką używaną lampę wstawioną.

Tylko niewiem czemu jak stoję na luzie to mi prawe oko strasznie drga. Ostatnio jak sprawdzałem to się okazało, ze lustro jest naruszone w reflekrotrze i tylko wymiana na nową.

ej qbas przerobiles almere na traktor ze jak stoisz i masz na jalowym to ci sie wszystko trzesie ;) hehe. sorry za ot. po prostu kiepska sztuke trafiles. mimo wszystko i tak bym wolal uzywany oryginal jesli chodzi o lampy :) trzeba dobrze poszukac

Guest chiquito

po 2 dniach szukania w koncu namierzylem oryginal uzywany w bardzo dobrym stanie za 300 zł, zreszta gosc mi go zalozy na miejscu i bede mogl zobaczyc jak swieci.

a powiem wam co jest na rynku

sa lampy firmy depo(429 zl za szt) oraz tyc(479zl za szt.)

problem w tym ze wypelnienia maja koloru czarnego, a moje lampki sa szare.

A teraz najlepsze :)

dzwonilem do aso cz-wa

moj ulubiony pan z dzialu czesci;) oznajmil mi ze lampa kosztuje jedyne 1250 zł:) hahahahahaha :)

lubie ich za poczucie humoru...

z doswiadczenia moowie ze lepiej brac oryginalne tego typu czesci. zamienniki to zamienniki a "prawie robi duza rooznice" ;) orygianly uzywane nie sa wiele drozsze a mozna je dosyc latwo dostac z rozbitych aut w super stanie