Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Wlew gazu


Rogal96
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Od niedawna posiadam piękną primere p11 lift hb. Na dniach będę wymieniał tylni zderzak w którym nie ma "dziury" na wlew gazu a nie chce jej robić. Moje pytanie brzmi czy w tym modelu jest opcja zamontowania wlewu pod klapką , byłem u dwóch gazownikow , jeden mówi że nie ma miejsca by zamontowac wlewu , drugi mówi że może to spokojnie zrobić. Ewentualnie zamontować wlew pod zderzakiem. Jesteście w stanie mi podpowiedzieć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rogal96 widze że zawitałeś na for.

Zrób tak jak było na czarnym pasie zderzaka(nie ryje w oczy-lpg się wstydzisz? ;-) ). Bo tam już ruda atakuje kolyske wlewu, więc przyspieszysz erozje wiercąc. Mi to pasowsło- poza tym szybciej/jednocześnie można zrobić tank lpg i bp.(trzeba bylo nie przestawiać słupka ;-) ("moja biedna Prymcia") :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hania kolorowo zaiwania :-) . Ale czeka mnie stojenie(bo G.men był chory, a szef G...umie!) i łapie "wirusa" :@. A fejsa dopiero wezme za miesiąc, ale kupie ori bo z synem fifty/fifty :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to się Neo mówi: "fart początkującego" na szczęście mocno nie uderzyłem i tylko zderzak pękł :-) bo jak bym zobaczył uderzony reflektor lub wgnieciona blachę to bym się chyba załamał , a tak to już nowiutki zderzak czeka na założenia :-) muszę tylko wymienić tą końcówkę od gazu bo po tankowaniu do fulla słychać jak gaz się gdzieś tam ulatnia :-( ale nie długo będzie wszystko na Tip-top :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 muszę tylko wymienić tą końcówkę od gazu bo po tankowaniu do fulla słychać jak gaz się gdzieś tam ulatnia

gaz po tankowaniu jest tylko w rurce, sprwdź czy kulka dolega we wlewie bo może wpadł jakis paproch lub trzeba dokręcić a jak to było po uderzeniu to może się gdzieś coś załamało 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rogalski ja bym wymienił wlew razem z wzw . Bo po przyjęciu mogą być jakaś, miedź i wzw ma 12lat! A parę razy już się zawiesił, może jest mu gorzej. A naklołem się przy wymianie butli na rurki.

A koszt niewielki. Zrobisz sam,albo pomogę jak kupisz wsio w n.p. megapolu.

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...