Jump to content
Części Nissana - iParts.pl

zeary od primery

Guest nowikg
 Share

Recommended Posts

Podejrzewam, ze w kazdym dieslu sa z obrotomierzem, ale na 100% nie jestem pewny. Moze w piatek podjade i zobacze, to dam znac.

POZDRAWIAM.....

Ja mam bez obrotomierza w Sunny

a kiedyś mialem Primerę diesel i tam był obrotomierz

wiec może bym sobie wrzucił z obotomierzem do mojego Sunny ego

pozdrawiam

Sa zegary z obrotomierzem i bez obrotomierza, oraz z obrotomierzem do benzyny i z obrotomierzem do diesla. Jak ktos ject chetny, to cena 80-90 zlotych z obrotomierzem.

POZDRAWIAM.....

Masz Dżodżo zegary do N14 z obrotomierzem do benzyny? Jeśli tak to zakupiłbym takie.

Jesli dobrze pamietam to jeszcze sa. Jesli jestes chetny to zapraszam na emaila i o potwierdzenie, bo zeby Ci wyslac, to najpierw ja je musze kupic od kogos.

POZDRAWIAM.....

Guest bart1awo

Dzodzo, masz do sprzedania zegary do diesla z obrotmierzem (predkosciomierz na linke, obrotomierz bez linki - sterowany impulsami) ? W razie czego jestem chetny.

Pozdr!

bart1awo

P.S. To moj pierwszy post, ktorym jednoczesnie sie witam ze wszystkimi - fajnie ze znalazlem to forum, przynajmniej widac, ze cos sie tu dzieje. Wczesniej probowalem troche pisac na Autocentrum, ale tam jakis dziwny zastoj i niczego nie mozna sie dowiedziec...

Dzodzo, masz do sprzedania zegary do diesla z obrotmierzem (predkosciomierz na linke, obrotomierz bez linki - sterowany impulsami) ? W razie czego jestem chetny.

Pozdr!

bart1awo

P.S. To moj pierwszy post, ktorym jednoczesnie sie witam ze wszystkimi - fajnie ze znalazlem to forum, przynajmniej widac, ze cos sie tu dzieje. Wczesniej probowalem troche pisac na Autocentrum, ale tam jakis dziwny zastoj i niczego nie mozna sie dowiedziec...

Mysle, ze da rade zalatwic, ale za jaka cene to nie wiem. Napisz jeszcze do jakiego samochodu potrzebujesz.

POZDRAWIAM.....

Guest bart1awo

Dzodzo,

potrzebuje do Sunny 2.0D. Z Twoich powyzszych postow wynikalo, ze masz (albo mozesz skolowac) taki obrotomierz za ok. 80-90pln, o ile dobrze zrozumialem. Dlatego napisalem, ze jestem chetny, jakby co.

BTW: ktos wie, skad w tym silniku biora sie impulsy sterujace obrotomierzem, i podzieli sie ze mna ta wiedza ?

Pozdr!

bart1awo

Heh, to juz 2 do diesla z obrotomierzem mam zalatwic, bo na emaila tez ktos pisal ze chce. Postaram sie i Tobie zalatwic, ale dokladnie nie wiem kiedy bo ostatnio jestem strasznie zabiegany, ale postaram sie jak najszybciej.

A impulsy w dieslu do obrotomierza ida z alternatora.

POZDRAWIAM.....

Bylem u faceta i niestety nie ma z obrotomierzem. Przez telefon mowil ze ma a jak zaczelismy szukac to wszystkie sa bez obrotomierza, tak wiec jak beda jakies z obrotomierzem, to dam znac.

POZDRAWIAM.....