Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

zeary od primery


Gość nowikg
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Masz Dżodżo zegary do N14 z obrotomierzem do benzyny? Jeśli tak to zakupiłbym takie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzodzo, masz do sprzedania zegary do diesla z obrotmierzem (predkosciomierz na linke, obrotomierz bez linki - sterowany impulsami) ? W razie czego jestem chetny.

 

Pozdr!

bart1awo

P.S. To moj pierwszy post, ktorym jednoczesnie sie witam ze wszystkimi - fajnie ze znalazlem to forum, przynajmniej widac, ze cos sie tu dzieje. Wczesniej probowalem troche pisac na Autocentrum, ale tam jakis dziwny zastoj i niczego nie mozna sie dowiedziec...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzodzo, masz do sprzedania zegary do diesla z obrotmierzem (predkosciomierz na linke, obrotomierz bez linki - sterowany impulsami) ? W razie czego jestem chetny.

 

Pozdr!

bart1awo

P.S. To moj pierwszy post, ktorym jednoczesnie sie witam ze wszystkimi - fajnie ze znalazlem to forum, przynajmniej widac, ze cos sie tu dzieje. Wczesniej probowalem troche pisac na Autocentrum, ale tam jakis dziwny zastoj i niczego nie mozna sie dowiedziec...

 

Mysle, ze da rade zalatwic, ale za jaka cene to nie wiem. Napisz jeszcze do jakiego samochodu potrzebujesz.

 

 

POZDRAWIAM.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzodzo,

potrzebuje do Sunny 2.0D. Z Twoich powyzszych postow wynikalo, ze masz (albo mozesz skolowac) taki obrotomierz za ok. 80-90pln, o ile dobrze zrozumialem. Dlatego napisalem, ze jestem chetny, jakby co.

BTW: ktos wie, skad w tym silniku biora sie impulsy sterujace obrotomierzem, i podzieli sie ze mna ta wiedza ?

 

Pozdr!

bart1awo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, to juz 2 do diesla z obrotomierzem mam zalatwic, bo na emaila tez ktos pisal ze chce. Postaram sie i Tobie zalatwic, ale dokladnie nie wiem kiedy bo ostatnio jestem strasznie zabiegany, ale postaram sie jak najszybciej.

A impulsy w dieslu do obrotomierza ida z alternatora.

 

 

POZDRAWIAM.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylem u faceta i niestety nie ma z obrotomierzem. Przez telefon mowil ze ma a jak zaczelismy szukac to wszystkie sa bez obrotomierza, tak wiec jak beda jakies z obrotomierzem, to dam znac.

 

 

POZDRAWIAM.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...