Jump to content
Części Nissana - iParts.pl

[K10] Twarde zawieszenie - problem

Guest medicb
 Share

Recommended Posts

W moim micrusie wymieniłem wszystkie amortyzatorki na firmowe AL-KO i używane oryginalne sprężynki. Byłem zmuszony powymieniać te części, bo stare już tylko "wyglądały" a ni w ząb nie spełniały swoich zadań. Teraz jest tak twardy, że w mordę jeża pod kołami czuję nawet ziarenko piasku. Po wymianie minęło już 3 miesiące i jest troszkę lepiej. Jednak to mnie nie zadowala. Wiem, że to taki typ auta, raczej twardy. Co zrobić żeby autko stało się bardziej miękkie? Pozdrawiam :D

Guest Matimon

No niestety Micry K10 już takie są. Też wymieniałem tylne amorki na ALKO i przez kilkanaście dni tył czasmi odrywał się na dołkach od drogi!! Tak to juz chyba musi być...

Guest Matysssss

No panowie moj tez jest strasznie mieciutki.... tylko martwi mnie jedna sprawa... cos mi (hmm nie wiem jak to nazwac) piszczy, ociera jak jade po "nierównosciach" czyzby to poduszki na amorkach ??

u mnie tez siedzi nisko i nie wiem czy to jest zludzenie ale chyba z lewej strony siedzi nizej :roll:

Dokładnie. Ostatnio nawet mnie to mocno zaintrygowało bo lewa strona byla sporo nizej niz zazwyczaj. Myslalem ze mam cos z zawiecha ale okazalo sie ze wsio w porzadku...

u mnie tez siedzi nisko i nie wiem czy to jest zludzenie ale chyba z lewej strony siedzi nizej :roll:

Dokładnie. Ostatnio nawet mnie to mocno zaintrygowało bo lewa strona byla sporo nizej niz zazwyczaj. Myslalem ze mam cos z zawiecha ale okazalo sie ze wsio w porzadku...

Ja bym się nie dziwił... Delikatne autko, ma kilkanaście lat, a wiadomo, że najczęściej jeździ kierowca - sprężynki z lewej strony mogą być już lekko "zmęczone"...

no wlasnie ja tez narzekam na to ze jest za miekka moja micrunia... i teraz chce zafundowac jej sprezyny twardsze -35mm... 8) co sadzicie o takim pomysle?

u mnie siedzi równo

chyba ze niewidze :P , a z tym siadaniem po stronach auta moze waga pasazera albo kierowcy :P bez urazy:]

moja tez nie jest twarda :P :P