Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

dziwny dźwięk przy skręconych kolach


Coyote024

Rekomendowane odpowiedzi

witam panowie, znowu coś! Po wymianie sprężyn i amorow( jak pisałem wcześniej) oraz ustawieniu geometrii, pojawił się dźwięk przy skręconych kolach jak ruszam,nie jest to przegub napewno,wiem że jeden dolny sworzen ma minimalny luz,ale to jest inny dźwięk taki. ... Brzdęk,trzask tylko jeden raz! Później jest ok do momentu ponownego skrecania kołami np.podczas parkowania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymień sworzeń wtedy się zobaczy. Zawiecha w Patku potrafi być zaskakująca a w szczególności dźwięki. Sworzeń po stronie kierowcy był tak wybity że ledwo się trzymał w jarzmie a nie było go słychać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już się wyjaśniło,końcówka drazka kierowniczego wewnętrzna lewa! Przy wolnej jeździe lekko go sciagalo na prawo kontra i znowu sciaga,podnioslem przód do góry złapałem za koło, wyczuwalny lekki luz na boki,kumpel ruszał kierownica na boki złapałem za harmonijke i czuć jak bije!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc masz odpowiedź. Wymień od razu obydwie bo pewnie druga niedługo zacznie robić to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...