Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Brak mocy


lukaswysocki
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie. Mam problem z moją Micrą 1.2 benzyna, otóż kiedy wciskam gaz do podłogi samochód w ogóle nie wkręca mi się na obroty bez względu na bieg. Czy ktoś z was przerabiał taki temat??? Proszę o porady, jak usunąć usterkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepiej bo zobaczysz jakie sa korekty silnika a jak nei masz dostępu to można miernikiem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha rozumiem


znalazłem przyczyne otóż brak mocy robi mi się wtedy kiedy zapalam swiatła z tyłu cały czas jak zapale swiatła pali mi się światło stopu wczoraj wymieniłem żarówke od światła normalnego z tyłu i tak zaczeło się robic jak wyciągne żarówke wszystko jest okej albo jak zgasze światła. Co z tym fantem zrobić

Edytowane przez lukaswysocki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napewno dobrze podlaczasz? U znajomego ostatnio był podobny problem z tym że u niego to dopiero odpalał za 5-6 razem i wogole nie miał mocy. Jak już prawidłowo wszystko podłączył to wszystko grało :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale co mogłem źle podłączyc to tylko żarówka statrą wyciągłem włożyłem nową i tyle co mogłem źle zrobić

Uzupełnij profil zgodnie z regulaminem....

 

strzalki38.gifRegulamin ..... Rejestrując się na Forum każdy użytkownik powinien wypełnić swój profil. Obowiązkowo pola: modelu (generacji/rocznika) oraz silnika. Służy to lepszej orientacji pozostałych użytkowników w razie potrzeby uzyskania porady. Pozostałe pola profilu wypełniane są dobrowolnie.

 

Co do żaróweczki z tyłu. Na forum ktoś już opisywał (nie pamiętam modelu Nissanka) -- Brak mocy było spowodowane spaloną żarówką w tylnej lampie !!!

Niestety w ten sposób Nissan się broni i jednocześnie daje do zrozumienia kierowcy iż z samochodem jest coś nie tak. Autko w tedy wchodzi w stan awaryjny.

Sprawdzaj dokładnie każdą żarówkę. To że wygląda na dobrą, to wcale nie musi być dobra. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a sprawdzałeś jak wygląda płytka?? czy nei ma gdzieś zwarcia lub brak jakiegoś przejścia?? przegrzane styki itd 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

doszedłem panowie okazało się że zarówka która pani mi sprzedała byla jedno włuknowa a nie dwu i przesto tak sie dział dzieuje wszystkim za pomoc i gorąco pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

każdemu może się zdarzyć :) a dwuwłóknowa ma niesymetrycznie bolce aby nei pomylić przy wkładaniu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

doszedłem panowie okazało się że zarówka która pani mi sprzedała byla jedno włuknowa a nie dwu i przesto tak sie dział dzieuje wszystkim za pomoc i gorąco pozdrawiam

Pewnie to jest K12 a może K13, bo w K11 pewnie by tego nie było.

Dla ścisłości uzupełnij profil jak należy - a może chodzi o K10? Już raz o to prosiłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...