Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Cos skrzypi z przodu:(:(


gre

Rekomendowane odpowiedzi

witam,

czy ktos z was mial tak....:uderzylem w cos jadąć, 2 fele po lewej stronie,od kierowcy, sa mega krzywe, bylo bicie ,fele zmienione juz nie bije, ale za to skrzypi strasznie ale tylko z przodu po lewej stronie, jak auto stoi i je uginam to jest skrzypienie..co to moze byc??czy mozliwe ze to amorek jest rozwalony??Auto almera GTI,CZY MOŻE JAKAS GUMKA..A MOŻE COS INNEGO??

jakies rady??

dzieki za kazda pomoc

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba by obejrzec amorek czy nie ma wyciekoow. jezeli nie ma i jest prosty to powinien byc ok. mysle ze warto byloby sie przyjrzec wachaczom a zwlaszcza sworzniom. Trzeszczenie moze byc tez spowodowane spieprzeniem silentblokoow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie coś skrzypiało przy jeździe a zwłaszcza przy ruszaniu.

 

okazało się że była to niedokręcona śrubka przy maglownicy

 

u mnie też coś skrzypi przy ruszaniu... tak jakby po lewej stronie z przodu, za kierownicą (?)... Po chwili jest cicho... Strasznie mnie to wkurza ale nie mam pomysłu co to może być... Też śrubka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie coś skrzypiało przy jeździe a zwłaszcza przy ruszaniu.

 

okazało się że była to niedokręcona śrubka przy maglownicy

 

u mnie też coś skrzypi przy ruszaniu... tak jakby po lewej stronie z przodu, za kierownicą (?)... Po chwili jest cicho... Strasznie mnie to wkurza ale nie mam pomysłu co to może być... Też śrubka?

radze zwroocic uwage na przeguby roowniez...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...