Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

tylna belka , hak holowniczy


KrisT

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, mam pytanie dotyczące tylnej belki chciałbym miec 100% pewności. A więc czy tylna belka z amerykanca z miejscem na hak holowniczy (path 2007) jest taka sama jak w modelu z 2006r?

Nie będzie problemow z przełożeniem, umiejscowienie zapasu czy coś takiego??

Powiem tak, zmuszony będę do założenia haka, tylko iz wszystkie pod wersje europejskie mi się poprostu nie podobają bo wyglądają jak ...penis wychodzący z pod zderzaka :-) ot taki sterczący fajfus...

I chciałbym zamontować belkę z amerykanca z ori wyjsciem na hak, wiem iz będę musiał troszkę wyciąć zderzaka ale trudno.... 

Wszystko pasi? mogę kupic uzywkę i zakładać? Panowie dajcie jakieś dobre rady...thx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy dobrze szukam ale wg katalogów na tej stronie belka pod hak holowniczy jest taka sama w wszystkich typach silnikowych od 2005 do 2010r. Nr czesci E1170EB3MA.  Dziwne bo nie znalazłem zwykłej belki, nawet na rys z wersji UE.

kurcze sam już nie wiem... W koncu wersja USA jest  generalnie taka sama z budy, jak patrzyłem od spodu u znajomego to niby wszystko tez to samo....

 

ps. panowie są 3 wersje tylnej belki ta co powyzej jest normalna E1170EB3MA

belka pod amerykanski hak ma nr 51170EA51B od 2005-2007r

następna belka pod hak ma nr 51170ZS08A od 2008-2012r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Belka normalna ma możliwość montażu haku dedykowanego bez konieczności cięcia zderzaka. Mam takowy zamontowany. Natomiast belka pod amerykański hak wymaga cięcia zderzaka. Rama jest ta sama więc nie powinieneś mieć problemów z montażem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...