Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Nadkola do note II


Kor12

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam pytanie do właścicieli notków E12, czy rozważaliście może zamontowanie nadkoli na tył?

Bez tego drobiazgu w notku jest strasznie głośno. PRzynajmniej w moim.

Czy kogoś jeszcze gryzie ten problem?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, miałem takie same odczucia na początku, natomiast teraz po roku i przejechaniu 10 tys. km nie słychać już szumu kół. Niewiem czy nie jest to powodowane przez opony. Ja startowałem na zimówkach Barum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio jeździłem QQ 2 właśnie na barum i głośne są okrutnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w Notku mam:

 

Lato - Barum Bravuris 3HM 195/55R16 87 H

Zima - Barum Polaris 3 195/55R16

 

Druga zima i drugie lato......są ciche, choć letnie są cichsze ale to chyba normalka bo i skład gumy i budowa inne.

 

Osobiście jestem bardzo zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W QQ strasznie hałasowały,szczególnie tylne.Może taki feler auta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno wina wyciszenia tylnych nadkoli......W Notku I są dobrze "opakowane" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie to podobno szum opon, serwis uznał, że łozyska są ok. Hałas jaki przenosi się do kabiny jest nie do zniesienia. Podczas wakacji w czsie jazdy wyłączałem radio, szum z opon "sprzęgał" się z radiem co denerwowało wszystkich w aucie. Myślałem, że po założeniu zimówek coś się zmieni, ale niestety. Szukam jakiegoś rozwiązania, stąd moje pytanie o nadkola.


M@reS jak Ci się jeździ na 16", mnie strasznie prowadza na koleinach, muszę trzymać kierownicę bo co chwila skręca to w prawo to w lewo.? Serwis stwierdził, że wspomaganie elektryczne tak ma.


Krakus_E12 też myślałem, że jest to wina opon ponieważ czasami na innej nawierzchni w aucie jest cicho, ale to czasami. Po założeniu zimówek hałas pozostał. Na liczniku mam 27 tys.

Opony Continental: letnie 195/55/16, zimowe 185/65/15.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Polsce też tak mam :D....bo koleiny nawet na kawałku autostrady do Wrocławia :D

Jak wjadę do Niemiec wszystko jest OK :)

Fajnie trzyma się drogi i wszędzie idzie wjechać bo wysoki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak ci się podoba system bezpieczeństwa?

U mnie latem wszystko jest ok, choć kilka razy zgasł mi na skrzyżowaniu silnik (przy skręcaniu), serwis oczywiście nie ma pojęcia o co chodzi. Ciekawie jest skonstruowany system ostrzegania o pojeździe w tzw. martwym polu (sygnalizacja w lusterkach bocznych). O ile w ładną pogodę wszystko jest ok, to podczas deszczu świecą mi się prawie cały czas te kontrolki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...