Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Części eksploatacyjne zawieszenia jakie? prośba o pomoc.


sandex

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam do wymiany w p12 łączniki stabilizatora przód cena od30do 100zł

tył30do70zł

gumy stabilizatora tył 10do50zł

Sworznie wachacza dolnego 35do110zł.

Takie są rozpiętości cen. Chciałem zapytać jakie firmy będą najlepsze cena/jakość. Czy warto kupować te najdroższe firmy 555 które są 3x droższe? Co polecacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sandex lepiej czasem przepłacić niż po kilku tysiącach km bawić się w kolejną wymianę ( mojej byłej P10 założyłem górny wahacz łożyskowany SRL tak zachwalany przez sprzedawce i po tygodniu skrzypiał gorzej niż ten co wyjąłem, po rozebraniu jedno łożysko rozsypane). Od siebie mogę polecić lemfodera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiast gum to wrzuć poliuretan od strong flexa i masz spokój. Niebieski ma twardość jak OEM guma i dożywotnią gwarancję jak się rozleci w co wątpie bo zdarza się to naprawdę rzadko a co do reszty klamotów to jak kolega wyżej pisze lepiej zapłacić więcej i mieć spokój na jakiś czas niż potem za 1000 kilometrów robić to znowu. Jest taką zasada - gównem płacisz, gówno masz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne bo kiedyś bez problemu robili elementy których nie mieli w ofercie. Jest sporo firm które zajmują się poli. Musisz kolego poszukać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zakupuję części Yamato i dla mnie jest to wystarczające.

Spojrzałem na swoje specyfikacje w Motostat, i np. na łącznikach pionowych zrobiłem już prawie 20 tyś. lecz jakbym jeździł więcej i autostrady to pewnie i km by też już przybyło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...