Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Termostat, wskaźnik poziomu temperatury/żarówki


kris2

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

od soboty jestem posiadaczem Nissana X-Trail 2.0 dCi SE '12. Samochód świetny, tylko mam jedną wątpliwość odnośnie termostatu. Czy w Waszych samochodach wskazówka po rozgrzaniu jest w pionie - u mnie jest to jakieś 80stopni.

Druga rzecz, to muszę wymianieć żarówki na mocniejsze, bo tr, które w są zainstalowane, to porażka. Zamówiłem już Osram Night Braker, bo świetnie mi się spisały w poprzednim samochodzie. Czy dobrze sprawdziłem, że mijania, to H11? Czy jest gdzieś może kompletny wykaz żarówek do tego modelu, bo nigdzie nie znalazłem, w książce też chyba nie ma(jest tylko model żarnika ksenonowego).

Pozdrawiam,

Krzysiek

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, czyli jest ok - we wszystich samochodach miałem zawsze na środku:)

Czy nie wiesz, czy gdzieś na sieci jest wykaz żarówek - znalazłem tylko taki, gdzie do T31 napisali, że w mijania i drogowe to H4, więc się nie zgadza z T31FL?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Czy nie wiesz, czy gdzieś na sieci jest wykaz żarówek - znalazłem tylko taki, gdzie do T31 napisali, że w mijania i drogowe to H4, więc się nie zgadza z T31FL?

 

http://my-car-bulbs.co.uk/nissan-x-trail-(t31)-2007-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tą stronę widziałem, ale tam też jest opisany T31 - w T31FL mijania i drogowe są inne (H11,H1), więc jest pytanie czy pozostałe żarówki pokrywają się o w obydwu wersjach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z doświadczenia wiem, że nie dowiesz się jaka siedzi u Ciebie żarówka dopóki jej po prostu nie wyjmiesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...