Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Comfort, Luxury czy Sport? - jak rozpoznać jaki typ modelu?


Bazyl

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Sprowadziłem mojego Nissana X-traila z Niemiec. Osoba od której odkupiłem miała przy kluczykach taką tabliczkę, na której było napisane X-trial Elegance. Coś mi jednak nie pasuje, gdyż w dokumentacji mam podane, że jest to model z 2002 roku z grudnia. Troche przewertowałem Internet i znalazłem informacje na tej stronie, że ten rocznik raczej nie wychodził w wersji Elegance lecz w jednej z : Sport, Luxury lub Comfort. 

Czy wiecie w jaki sposób odróżnić te wersje, bądź w jaki sposób sprawdzić jaką wersję posiadam?

Z kolei na tej stronie jest katalog  i serwisówka cała. Tam też jest podział, który mnie zastanawia, mianowicie gdy wezmę  z listy  Europe (left-hand drive) - X-trail T30 - powiedzmy grudzień 2002 rok- to mi sie otwiera kolejny podział na : EUROPE C GROUP i EUROPE D GROUP o co w tym chodzi?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Sprowadziłem mojego Nissana X-traila z Niemiec. Osoba od której odkupiłem miała przy kluczykach taką tabliczkę, na której było napisane X-trial Elegance. Coś mi jednak nie pasuje, gdyż w dokumentacji mam podane, że jest to model z 2002 roku z grudnia. Troche przewertowałem Internet i znalazłem informacje na tej stronie, że ten rocznik raczej nie wychodził w wersji Elegance lecz w jednej z : Sport, Luxury lub Comfort. 

Czy wiecie w jaki sposób odróżnić te wersje, bądź w jaki sposób sprawdzić jaką wersję posiadam?

Z kolei na tej stronie jest katalog  i serwisówka cała. Tam też jest podział, który mnie zastanawia, mianowicie gdy wezmę  z listy  Europe (left-hand drive) - X-trail T30 - powiedzmy grudzień 2002 rok- to mi sie otwiera kolejny podział na : EUROPE C GROUP i EUROPE D GROUP o co w tym chodzi?

 

Elegance to to samo co Luxury. W różnych okresach tą nazwę używali zamiennie.

Były trzy wersje wyposażeniowe: Comfort, Sport, Luxury(Elegance ). W tej kolejności jak wymieniłem. Każda następna była rozszerzeniem poprzedniej

 

Na poniższej stronie jak podasz VIN X'a to dostaniesz informację jaką masz wersję

http://nissan.epc-data.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gkowal wielkie dzięki :D już wszystko wiem. Moja wersja to Luxury wyprodukowany w lipcu 2002 roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to szerokości i bezawaryjności :) Również posiadam owy model i nie mam zamiaru go zamienić na inny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...