Jump to content
Części Nissana - iParts.pl

[P10/W10] Primera P10 1.8 benzyna, ISTNIEJE TAKA?

Guest PIOTRUŚ PAN
 Share

Recommended Posts

Guest PIOTRUŚ PAN

witam wszystkich miło :lol: kto mi wreszcie wytłumaczy jakie były pojemności w PRIMERACH P-10 :?: :?: :?: :?: :?: :?:

CZY ktoś widział na własne oczy motor 1.8 benzyna w P-10????/

KOLEŚ SIĘ ZE MNĄ SPRZECZA A JA MU NA TO ŻE NIE BYŁO....!!!!!!!! :!: :!: :!: Mylę się???? :?: :?: :?: :?:

z danych zaprzyjaznionych stron rowniez aukcyjnych z japonii i singapur`u byly owszem wsadzane silniki SR18 DE ktore w tym czasie byly montowane w bluebirdzie jednak wydaje mi ze byla to nieduza partia i glownie przeznaczona na rynek wschodnioazjatycko -i oceanii

zreszta szperajac po aukcjach japonskich mozna natknac sie na takie cuda ze cho cho i jedno pytanko czy ktos w Polsce sprowadza samochody z tamtych okolic bo jest to troche ryzykowne ?

Guest maciejka_sz

W europejskich bluebirdach siedzialy nie SR tylko CA18DE. Taki sam silnik wystepuje w B12 N13 w koncowce roku 88-91. Silniki SR byly produkowane po 91 wiec nie wiem jakim cudem mogly sie znalezc w bluebirdach... no ale u nipporasow wszystko jest mozliwe :P

Witam

"W europejskich bluebirdach siedzialy nie SR tylko CA18DE. Taki sam silnik wystepuje w B12 N13 w koncowce roku 88-91. Silniki SR byly produkowane po 91 wiec nie wiem jakim cudem mogly sie znalezc w bluebirdach:

rzeczywiscie ma racje maciejka_sz jezeli chodzi o wersje europa :oops:

zeczywiscie nie spojrzalem dobrze silniki te byly montowane w Blubirdach tak dokladnie po 1996 roku,

i wszystko zalezy tu od nazwy modelu tu kod modelu U-14 bardziej wyglada to na maxime ale sie nie wglebialem

a powyzsza informacje o montowaniu silnika SR18DE w bluebirdach zaczerpnalem ze strony

http://forum.910bluebird.com/index.php?showtopic=435#

i co ciekawe ma on w bluebirdach moc tylko 93kW :?: :?:

i tu rodzi sie .... itd :D