Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Gadżety do Pulsara


manix
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

:wave: co sądzicie o takim prezencie dla właściciela Pulsara  :rolleyes: Oczywiście jest cała linia,ale ten jakoś moim zdaniem jest taki"motoryzacyjny"

b8f6dbe4e7ff3009f3013a8f83173349.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi sie gadzet podoba.

Jak manix, zmieniasz Tiide na Pulsara?

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a skąd ,tiida wiecznie żywa  :devil:  Pulsar to nabytek dobrego kolegi ,a że święta idą...Będzie nowe ,ale w przyszłym roku-mam takowe plany , w każdym bądź razie  :ball:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj jest kilka opcji.Na razie się nie zdecydowałem ale coś wielkości hrv rav4 X-treila mazdy 5 itp.

Temat jednak cały czas rozwojowy ;)

Np.tez chodzi mi po głowie Avensis,czy mazda 6 a to zupełnie inna beczka :)

Ps. Apropo tematu,mój kolega kupił volvo i w prezencie dostał pięknego Atlantica z grawerem volvo.Dla tego pomyślałem o zegarku dla przyjaciela,który odebrał Pulsara.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli przyjaciel "chodzi" w zegarku , znaczy z zegarkiem na ręku oraz jeśli taki model pasuje do niego - to owszem , fajny pomysł / prezent :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Skalarku.Właśnie nie wiem czy taki rodzaj(sportowy) lubi.Po prostu wydał mi się bardzo "moto"Ale juz po "ptokach" kupiłem Atlantica i dałem do graweru :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O! I jeszcze lepiej :) Grawer zawsze jest mile widziany, bo to takie indywidualne i od serca :)

No i marka , to zawsze marka ;)

Dobry z Ciebie przyjaciel Krzysiu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pulsar to też eleganckie zegareczki, może niezbyt popularne w Polsce ale marka też bardzo ok ;) .

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O! I jeszcze lepiej :) Grawer zawsze jest mile widziany, bo to takie indywidualne i od serca :)

No i marka , to zawsze marka ;)

Dobry z Ciebie przyjaciel Krzysiu.

Bardzo dużo razem przeszliśmy,a to nie kolega,znajomy tylko prawdziwy przyjaciel :)

Nasze dwa małżeństwa są jak najbliższa rodzina :)

  • Upvote 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale coś wielkości hrv rav4 X-treila mazdy 5 itp.

Temat jednak cały czas rozwojowy ;)

Np.tez chodzi mi po głowie Avensis,czy mazda 6 a to zupełnie inna beczka :)

Ps. Apropo tematu,mój kolega kupił volvo i

Widze ze jakos bardzo podobnie sie motoryzacyjnie i nie tylko rozwijamy :)

W tym samym segmencie sie rozgladam.

Chociaz znajac zycie i siebie, to kluczowa okaze sie jakas znaczaca promocja przy wyprzedazy rocznika u ktoregos ze wspomnianych producentow :))))))))))))

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Manixio. Ponieważ jestem na etapie kupowania zegarka dla siebie, to podszkoliłem się nieco w temacie (część sobie tylko przypomniałem, bo zawsze temat mnie interesował) i doczytałem, że te zegarki Pulsara wyposażane są w mechanizmy Seiko. Zaś Seiko, to renomowany, rasowy japończyk. W związku z tym jeśli nadal myślisz, o kupnie tego zegarka, to możesz brać śmiało. Przyjaciel na pewno nie będzie narzekał.

Zresztą sam też chyba sprawię sobie jakiegoś automata ze stajni Seiko (automata w sensie, że z automatycznym naciągiem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale juz po "ptokach" kupiłem Atlantica i dałem do graweru :)

 

 W związku z tym jeśli nadal myślisz, o kupnie tego zegarka, to możesz brać śmiało. Przyjaciel na pewno nie będzie narzekał.

 

Colins , prezent już zakupiony ;) A swoja drogą Pulsar fajne zegarki, ale nie mające nic wspólnego z Nissanem Pulsar poza oczywiście nazwą.

Edytowane przez GhostDriver
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Colinsio,Mam też Seiko (13 letnie nr5) automatic. Polecam markę 100%

Niestety po 13 latach musiałem wydać całe 65 zł na naprawę ;) Pierwsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie w którąś z piąteczek celuję. :spoko:

Świetny stosunek jakości do ceny.

Wprawdzie w którąś z tańszych, bo kobita mi trzeszczy, że chcę wydać parę stówek na zwykły zegarek skoro można mieć taki za stówkę jedną (łone normalnie na niczym się nie znają :D). Ale z drugiej strony do codziennego noszenia, gdzie sikor będzie narażony na sporo niebezpieczeństw :D, to może nawet lepiej. 

A na starość kupię sobie jakiegoś garniturowca za wieeele tysięcy. :P

Dzięki za rekomendację. :beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Wprawdzie w którąś z tańszych, bo kobita mi trzeszczy ...(łone normalnie na niczym się nie znają :D).

I tu Colinsie szanowny , co w pracy , w białej szacie jeździsz niczym Gandalf , się mylisz! Uwierz , kobieta jest świetną znawczynią gadżetów do takiego Pulsara przykładowo. A to buty pod lakier ,a to torebka aerodynamiczna ,niczym zadziorne lampy , to znowu zestaw lakierów do paznokci dopasowany do koloru felg ,o odpowiednich pomadkach pasujących do tapicerki ,nie wspominając!  :rofl:  :jump:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...