Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

STAG Shark 1200 wymiana filtrów


arturocki

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, skończyła się właśnie gwarancja na moją instalację gazową i chcę ją sobie sam serwisować. Mój zestaw to:

- STAG 4 Plus

- reduktor Shark 1200

 

Do wymiany filterek fazy lotnej, mam założony CERTOOLS F-782, wymienić na taki sam.... widzę na stronie producenta, że są różne typy tych filtrów... macie może jakiś własne typy? strona producenta >>

 

WP_000335.jpg

 

Będę robił to po raz pierwszy sam i chciałbym się upewnić czy dobrze myślę... przy wymianie filtra fazy ciekłej w parowniku trzeba odkręcić te cztery śruby zaznaczone na czerwono i tyle? ....pewnie jest tam jakaś uszczelka ją też wymieniamy razem z filtrem? ...czy do tego reduktora są standardowe rozmiary filtrów, czy muszę najpierw wyciągnąć sprawdzić jaki mam zainstalowany? ...na Allegro znalazłem coś takiego, będzie dobry? link>>

 

WP_000339.jpg

 

Dziękuję z góry za pomoc :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FFL może być taki sam lub daj Fl-03 Czai

FFC ten co z linka jest OK, te cztery śrubki odkręcasz, warto wcześniej na włączonym silniku zdjąć przewód z EZ wtedy gaz się wypali i mało co psiknei przy odkręcaniu, w reduktorze są dwa oringi, jeden na dole pod filtrem i drugi na górze do uszczelnienia pokrywki, mogą zostać te same 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...dzięki, DINO niezawodny jak zawsze :)

 

...tylko widzę że Certools ma dwa rodzaje kroćców 11 i 14 mm... sprawdzę i zamawiam, dzięki za cenne wskazówki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...