Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Automatyczna blokada drzwi w Tekna


Jurektekna
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pisałem z myślą o wsiadaniu, jak po kogoś podjeżdżasz np.

Wiadomo, że od środka każdy sobie otworzy. No chyba że zablokujesz tył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja w swoim starym samochodzie mam opcje zamykania drzwi i troche mnie dziwi, ze nie ma tego w QQ.

A po co? Czsami na filmikach z netu widze jak wariat doskakuje do innego smaochodu, otwiera drzwi i wali po kierowcy- to tak zwykle przy stluczkach albo jak idiota ubzdura sobie ze sie na nim wymusilo pierwszenstwo.

Z taka blokada juz by tak latwo nie bylo :)

Edytowane przez gregson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takich sytuacjach aż się prosi o blokadę z funkcją klamek pod napięciem. Mam wrażenie ze im dalej na wschód poziom agresji społeczeństwa rośnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie wsadziłem

Ale zdążyłem napisać i miganiu. Ciekawe jaki wysłał.

 

2c26681a282fb57ed5d2cdfe0564b56f.jpg

 

 

c7d0f37ffe74de47829c6dc9ca50a919.jpg

 

Gra i buczy

Doszło i moje pudełeczko. lada chwila zabiorę zię za założenie, ale nie chciałbym urwac tej klapki. Widze na zdjeciach ze chyba trzeba podważyc od góry?A może jest coś co należy wiedzieć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doszło i moje pudełeczko. lada chwila zabiorę zię za założenie, ale nie chciałbym urwac tej klapki. Widze na zdjeciach ze chyba trzeba podważyc od góry?A może jest coś co należy wiedzieć?

Nie podważyć od góry tylko pociągnąć od dołu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wspominałem we wcześniejszym wpisie, że według uczestników forum niemieckiego przy ostrym hamowaniu (z 50 km/h do 0 przynajmniej w ciągu 3 sek) drzwi się automatycznie odblokowują. Dzisiaj udało mi się to sprawdzić i potwierdzam. Ostre hamowanie odblokowuje wszystkie drzwi (podobno wystrzelenie poduszek też, ale tego nie sprawdzę nawet dla tak sympatycznej grupy) . Ponowne ruszenie powyżej 10 km/h oczywiście je blokuje. Przy okazji , jako że na co dzień jeżdżę 12-letnią ravką w dieslu (QQ używa na co dzień żona) stwierdzam, że QQ jeżdzi po prostu aksamitnie, żona jest zadowolona więc nic jej nie mówię o tym forum, coby nie przeczytała wszystkich nieszczęść jakie dotykają silnika 1,2 DIG. Żona o nich nie wie, jest QQ zachwycona i niech tak zostanie  :)

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ile tych nieszczęść dotyka silnika 1.2??? Łykanie oleju? Na prawdę jednostki...Rozrząd? też...wiele firm też się na tym potknęło.Nie ma co dramatyzować.

Tylko Colins trzepie portkami :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko Colins trzepie portkami :D

Z dejszczu po rynne.... Jeszcze przyjdzie w łache :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oby Sir Colinsie Twój wybór nie okazał się trefny, trzymamy kciuki za powrót  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co mnie tak wyganiacie? :D

Nigdzie nie będę wracał, bo też nigdzie się nie wybieram. Z Nissanem czy bez nie pozbędziecie się mnie tak łatwo. :P

To forum jako nieliczne ma w sobie to coś, że zdrajcy wracają. Spójrzcie na manixia - jeździ Hujdajem, a ciągle tu siedzi. Albo taki Nowy2011 - jeździ świecącym wehikułem spod Fukushimy, a też tu zagląda. O Porterze, który podbiera córce Nexię w poszukiwaniu klasyki motoryzacji nawet nie wspomnę. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powóz rzecz użytkowa - dziś ten, jutro inny. Trzeba przed śmiercią liznąć tego i owego. :D

QQ mnie męczy swoją bezawaryjnością. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Colins jak to mówią o Oplu - jak masz hopla kup se Opla  :) - żart oczywiście

A swoją drogą - chciałeś uciec od francuskiej motoryzacji ukrytej w QQ to se kupujesz Opla który został kupiony przez grupę PSA  :)

Między nami nowa Astra bardzo fajne auto - sam byłem nią zainteresowany - wygrał wybór żony ja tylko zapłaciłem .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powóz rzecz użytkowa - dziś ten, jutro inny. Trzeba przed śmiercią liznąć tego i owego. :D

QQ mnie męczy swoją bezawaryjnością. ;)

Kupi se Astrę z silnikiem Renault :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale będzie miał automatyczną blokadę dzwi, i tu pies pogrzebany, kamerdyner odszedł trza se radzić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I przy tym pozostańmy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co od Opla, słyszałem, że po transakcji, pierwszą decyzją byla zmiana nazwy modelu Adam. Teraz ma być MAdam ;)

 

Swoją drogą miałem dwa ople, Astrę G i Vectrę, żadnego nie wspominam z sentymentem, ale nowa Insignia jest..... kusząca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktem jest, że niektóre modele Opla wchodzące w tym roku na rynek, to już w niemal czystej postaci myśl francuska. Taki np.Crossland X silnikowo nie ma już nic z Opla i będzie wyposażony w pochodzące z koncernu PSA 3-cylindrowe benzyniaki 1.2 Puretech o mocach od 81 KM (wolnossący) do 130 KM (z turbo).

Nie wiem czy to dobrze czy źle. Jedno jest pewne - powiedzenie "Nie kupuj samochodów na F" niedługo straci sens, bo pod tę "kategorię" łapie się coraz więcej marek do niedawna nie kojarzonych z Francją, a w tym także Nissan czy Mitsubishi.  No cóż - Volvo jest chińskie, a mój dobry biały kolega ma ze swoją równie białą kobitą czarnoskóre dziecko więc nic już mnie na tym świecie nie zdziwi. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to ostatnio mówił jeden polityk - jeszcze 100 lat temu uczyliśmy Francuzów jeść widelcem i nożem a teraz Francuzi opanowali nam cały przemysł motoryzacyjny. Jak żyć ?

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Spójrzcie na manixia - jeździ Hujdajem, a ciągle tu siedzi. 

Mną się nie podpieraj :devil: , dalej mamy niezniszczalną K12

 

 a mój dobry biały kolega ma ze swoją równie białą kobitą czarnoskóre dziecko więc nic już mnie na tym świecie nie zdziwi. :D

Co Ty kurna, Izaury nie oglądałeś? Są rzeczy na tym świecie, co się fizjologom nie śniły.  :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktem jest, że niektóre modele Opla wchodzące w tym roku na rynek, to już w niemal czystej postaci myśl francuska. Taki np.Crossland X silnikowo nie ma już nic z Opla i będzie wyposażony w pochodzące z koncernu PSA 3-cylindrowe benzyniaki 1.2 Puretech o mocach od 81 KM (wolnossący) do 130 KM (z turbo).

Nie wiem czy to dobrze czy źle. Jedno jest pewne - powiedzenie "Nie kupuj samochodów na F" niedługo straci sens, bo pod tę "kategorię" łapie się coraz więcej marek do niedawna nie kojarzonych z Francją, a w tym także Nissan czy Mitsubishi.  No cóż - Volvo jest chińskie, a mój dobry biały kolega ma ze swoją równie białą kobitą czarnoskóre dziecko więc nic już mnie na tym świecie nie zdziwi. :D

 

Colins, akurat ja uważam, że te silniki są niesamowite (110 i 130 KM) Tak mocno ciągną w porównaniu do 1.2 w QQ że banan z twarzy nie schodzi. No i palą trochę mniej. Jakby był 3008 nowy jak się zastanawiałem nad autem, to zapewne bym brał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...