Jump to content
Części Nissana - iParts.pl

[P11/WP11] 1.6 Benzyna - dławi sie samochód

Guest sksiazkiewicz

Recommended Posts

Guest sksiazkiewicz

czy przyczyną dławienia sie auta może być brudny filtr paliwa bo moja p11 ma nie równe obroty na wolnych obrotach a jak przekraczam 2000 obrotów to sie dławi co to moze byc

• 2 weeks later...

Ja u siebie mam podobny problem. Wymieniłem wszystkie filtry, świece, przewody ale poza filtrem paliwa. Autko na wolnych obrotach jest raczej ok, ale jest bardzo mułowate a szczególnie daje się to odczuć w przedziale 2000-3000 obrotów, potem tak jakby było lepiej. Może te autka tak mają - mam go od niedawna więc nie mam porównania. Poza tym przy ruszaniu czy jeździe i zmianie biegów wyczuwam takie szarpnięcie czy tez drgania silnikiem - tak jakby był jakiś gdzieś jałowy luz a dopiero za chwilę napęd był przenoszony - co to może być sprzęgło, poduszki silnika, skrzyni?

Guest sksiazkiewicz

wymieniłem i nic dodałem nawet płyn do czyszczenia wtrysków i dalej lipa jeszcze sprawdze zapłon ale to musze na komputer podjechać bo na diagnostyce w serwisie wszystko jest oka mnie to irytuje wracałem z Torunia i jak równo trzymam obroty to nie szarpie a jak docisne to tak jak by nie było paliwa zaczyna się dławić

Guest Piotrek503

Jeżeli to diesel to proponuje zajrzeć do smoka w zbiorniku paliwa, może być przytkany. Znajdziesz go pod tylnym siedzeniem, za blachą przykręcaną trzema śrubami.

Miałem to samo. Wymieniłem przewody WN (dałem polskie janmory - www.janmor.pl) i jak ręką odjął!

Samochód bryka obecnie bez dziwacznych szarpnięć.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Create New...