Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[K11] Lift nie pali na 1 czasem 2 cylindry


artur1223

Rekomendowane odpowiedzi

witam Wszystkich-od 1,5 roku jestem a w zasadzie moja zona posiadaczką mikry k11 1,0 16v 2001 lift,w tym czasie wymieniony został rozrząd (stary się posypał),głowica  po remoncie,pierscienie.Obecnie problem polega na tym ze jak mikra chodzi to naprawdę niezle się zbiera ale za chwile ni stąd ni owąt przestaje palic na czwarty cylinder a czasami na 4 i 1,benzyne czuc wtedy na kilometr  o telepaniu się nie wspomnę.Swiece wymieniłem,cewki przemieniałem i zawsze jak telepie jest to 4 bądź 4i1(przy wypinaniu kostek nie reaguje),bywa ze wystarczy przegazować ja dobrze na sprzęgle i jej przechodzi albo zresetować,odlaczyc kleme na jakiś czas.Ma ktoś pomysł gdzie dalej szukac?komputer błedów nie pokazuje także nie bardzo wiem gdzie dalej szukac-dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a check zapala się przy odpalaniu ? bo jak tak telepie to powinno wyskakiwać "Missfire "

tz przy przekręceniu stacyjki na włączone kontrolki ?

nie nie zapala się, tak sobie mysle czy może być to cos z modułem

 

skoro wcale nie masz kontrolki bo oto pytałem to check najprawdopodobniej nie posiada żarówki w zegarach i świeci się cały czas !!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie przy przekręceniu stacyjki zapala się,po odpaleniu gasnie i co tez dziwne przy telepaniu nie zapala się tak ze po podpięciu kompa nie ma zadnych bledow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...