Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

terrano II 2.4 +lpg po wymianie kopułki nie chce odpalić


drumer

Rekomendowane odpowiedzi

Witam szukam pomocy kupiłem terrano II z 94r. 2.4 124 kuce + lpg odpalał ładnie na jednym i drugim paliwie na luzie wkręcał się ładnie ale w czasie jazdy przy 1500/2200 obr. zaczynał szarpać znajomy stwierdził że to kopułka  wymieniłem kopułkę przewody świece i... nie odpalił jest iskra dochodzi paliwo i gaz a i gdy pierwszy raz odpalałem po wymianie kopułki strzelił w filtr z góry dziękuję za jakąś pomoc POZDRAWIAM 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jest tam przepływomierz?? może warto sprawdzić czy nadal działa i jak po strzale 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie pokreciles kabli? orginalna kopulka jest ponumerowana zamienniki juz nie, jak ja u siebie jakis czas temu wymeinailem kable i kopulke to jakis kabel pomylilem i tez nie zalapal, posprawdzaj jeszcze raz kolejnosc bo tak naprawde to chyba nie ma innej opcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze nie doszedłem do tego czy jest tam przepływomierz a co do kabli na 95% nie pomyliłem się bo wypinałem po jednym i wpinałem na to miejsce nowy ale zastanawia mnie jedna rzecz gość w sklepie pytał mnie o typ kopułki bo są dwa rodzaje i po grzebaniu w kompie stwierdził że daje mi odpowiednią po świętach zacznę walkę z oporem przedmiotów martwych gdyby wpadło komuś coś do głowy to mile widziana podpowiedź puki co pozdrawiam i wesołych świąt

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja z tego co pamietam mialem jakis problem bo na zamiennej kopulce byly chyba delikatnie inaczej ustawione wtyczki i kolejnosc mialem pomylona.

jak kupowalem swoja kpulke to nie bylo problemu z dobraniem, jak pozniej sprawdzilem to ta kopulka pasuje do wielu innych silnikow.

a jak nawet odpalasz na gazie i strzeli ci przeplywke to i tak nie ma ona znaczenia( w ka24e chyba nawet jej nie ma?) skoro przed wymiana palił to teraz tez musi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...