Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Fotele+kanapa tył+skóra


TomekX-TRAIL
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!
Czy fotele i kanapa skórzana z Xa 2005r lift będą pasowały do Xa mojego z 2001?
Skórzane podgrzewane, elektryczne... u siebie pod fotelami widzę wiązki, kostki instalacji do podłączenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinny, po lifcie fotele przód są na 4 śrubach każdy. Różnica była chyba tylko w kolorze plastików zależnie od wersji. Były ciemne i jasne. Po lifcie są poduszki i nie martwisz się o to? Nie wiadomo czy w kupnych będą i jaki jest ich stan? Kostki są ale możliwe, że będą potrzebne jeszcze przekaźniki i może bezpieczniki. Trzeba zmierzyć prąd w kostce, czy któraś daje 12v

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W obecnych fotelach poduszki mam... ale właśnie zastanawiam się żeby nie były wystrzelone, albo uszkodzone w skórzanych...u siebie mam kolor jasny w środku foteli plus jasne boczki i podłokietnik... chcąc kupować zestaw trzeba jeszcze kupić pewnie cały tunel środkowy, bo wątpię żeby mi ktoś sprzedał samo zamykanie schowka w podłokietniku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

inna opcja to oklejenie skaj'ą ( eco skorą) zamykania schowka

 

tam naprawdę jak bierzemy w aucie opcję skórzane fotele , to z elementów skórzanych może jest 60%

 

z reguły boczki drzwi, schowki,czy tylne elementy siedzeń to już skaj, którą trudną odróżnić od oryginału, bo nawet przeszyta jest identycznie.

 

i to nie jest domena jakiś aut budżetowych ale taką skaj znajdujemy nawet w autach premium. 

 

832826322.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po niedzieli zadzwonię o fotele i po zakupie i montażu dodam foto jak ostatecznie się zdecyduję, dzięki chłopaki za pomoc ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotele x-trailowe mają jedynie skórzane siedzisko i oparcie, boki i tył to skaj. Mam u siebie i jest bardzo kiepski. Popękał i wygląda obleśnie. Planuje to oddać do tapicera i zrobić pół skórę. 

 

A podłokietnik chcę przerobić bo jest ścięty ku przodowi i wcale nie spełnia swojej funkcji. 

Edytowane przez chudson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotele x-trailowe mają jedynie skórzane siedzisko i oparcie, boki i tył to skaj. Mam u siebie i jest bardzo kiepski. Popękał i wygląda obleśnie.

niestety ale skóra i skaj wymaga pielęgnacji, podejrzewam, że pewnie poprzedni właściciel/le coś zaniedbali. 

 

raz na 3 miesiące trzeba to doczyścić i konserwować, wtedy nawet po 10 latach wygląda dobrze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja taki już kupiłem ale komu się chce pielęgnować co kilka miesięcy tapicerkę :) Poza tym sam uszkodziłem w jednym miejscu tylne oparcie ( skaj ) gdy miałem rozłożoną kanapę i odsunąłem siedzenie kierowcy do tyłu. Coś leżało z tyłu i zrobiło dziurę od naporu więc materiał nie jest zbyt mocny.  W miejscach gdzie jest naturalna skóra nie mam zastrzeżeń- trzyma się świetnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja taki już kupiłem ale komu się chce pielęgnować co kilka miesięcy tapicerkę

no ja to robię i wielu ludzi , raz na jakiś czas czyszczenie i odżywka.

 

takie uroki skór i jej skajowych elementów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...