Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Nissan Qashqai J10 przestawienie radia


tedizam
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jestem tu świerzak ,Na początek składam wszystkim forumowiczom zdrowia i pomyślnosci oraz jak najmniej trosk ze swoimi QQ w 2016 Roku.

Mam pytanie w moim QQ J10 z 2010, po uruchomieniu auta włącza się radio i to jest normalne ale nie mogę np. w czasie jazdy wyłączyć radia bo tym przyciskiem przełącza mi na navigacje .pomóżcie

:doctor:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli masz takiepost-83943-0-45006700-1451584662_thumb.png to wcisnij lewy górny guzik (przytrzymaj chwilkę) to wyłaczy się na amen ;)

Edytowane przez m@rcin sz-n
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli masz takieattachicon.gifPrzechwytywanie.PNG to wcisnij lewy górny guzik (przytrzymaj chwilkę) to wyłaczy się na amen ;)

Dzięki ci m@rcin sz-n ,ale ratuj dalej ,mam takie radio i już sprawdziłem ,po przytrzymaniu owszem zmienia mi na ekran z godziną ale radio gra dalej a ja chciełbym wyłączyć całkiem, żeby mieć ciszę ,

Dzięki ci m@rcin sz-n ,ale ratuj dalej ,mam takie radio i już sprawdziłem ,po przytrzymaniu owszem zmienia mi na ekran z godziną ale radio gra dalej a ja chciełbym wyłączyć całkiem, żeby mieć ciszę ,

a może coś źle robię ,jestem laikiem w tym aucie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to nie wiem. u mnie sie wyłancza wtedy i jest cisza.
wyświetla sie godzina owszem,ale radio nie gra już.
to masz jakąś anomalie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby mieć całkowita cisze po prostu wyciszasz go gałka lub z kierownicy, radia nie da się go wyłączyć całkowicie. Po wyciszeniu radia opcje głośnomówiąca i navi funkcjonuje bez zakłóceń, czyli głos jest, mimo wyciszenia radia. U mnie zdaje się tez naciśnięcie tego górnego przycisku zmienia ekran ale nie wyłącza głosu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby mieć całkowita cisze po prostu wyciszasz go gałka lub z kierownicy, radia nie da się go wyłączyć całkowicie. Po wyciszeniu radia opcje głośnomówiąca i navi funkcjonuje bez zakłóceń, czyli głos jest, mimo wyciszenia radia. U mnie zdaje się tez naciśnięcie tego górnego przycisku zmienia ekran ale nie wyłącza głosu.

to dziwne.

u mnie wyświetla się godzina ekran zmienia sie ,ale robi sie cisza 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem dziś, by się upewnić, po wciśnięciu przycisku, wyświetlacz się zmienia głos radia pozostaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radio wyłącza się naciskając pokrętło głośności.

Owszem ale wówczas załącza się nawigacja. Tak żeby nic nie działało się nie da.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie to do czego dążysz?
aby nie było nic na wyświetlaczu radia?
to chyba się nie da tak,niestety
takie radio taki nissan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie da się całkowicie wyłączyć ekranu LCD w QQ. Jedyna opcja jaka Ci pozostaje to:

 

- wcisnąć lewą gałkę aby wyłączyć radio

- wcisnąć i przytrzymać lewy górny przycisk "dzień/noc" aby włączyć wygaszacz ekranu z godziną

 

Jeżeli po w/w wrzucisz wsteczny i na ekranie LCD pokaże się kamera cofania, to po ponownym wrzuceniu 1 biegu ekran znowu będzie pokazywał domyślnie mapę, znowu musisz wcisnąć i przytrzymać lewy górny przycisk "dzień/noc" aby włączyć wygaszacz ekranu z godziną ... ten typ tak ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie to do czego dążysz?

aby nie było nic na wyświetlaczu radia?

to chyba się nie da tak,niestety

takie radio taki nissan

No właśnie o to mi się rozchodziło 

 

Nie da się całkowicie wyłączyć ekranu LCD w QQ. Jedyna opcja jaka Ci pozostaje to:

 

- wcisnąć lewą gałkę aby wyłączyć radio

- wcisnąć i przytrzymać lewy górny przycisk "dzień/noc" aby włączyć wygaszacz ekranu z godziną

 

Jeżeli po w/w wrzucisz wsteczny i na ekranie LCD pokaże się kamera cofania, to po ponownym wrzuceniu 1 biegu ekran znowu będzie pokazywał domyślnie mapę, znowu musisz wcisnąć i przytrzymać lewy górny przycisk "dzień/noc" aby włączyć wygaszacz ekranu z godziną ... ten typ tak ma.

A tu Kolega ujął sedno tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie pozostaje Ci nic innego jak przyzwyczaić sie i żyć z tym problemem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz też na (+) 12V dochodzącym do radia  zamontować wyłącznik od lampki nocnej  320990743_1_1000x700_wylacznik-przelotow


Ten czarno biały wydaje się być gustowny .:)

Sorry , grubiański żart .mea culpa . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam takie pytanie. czy można ustawić tak żeby mapa wchodziła sama bez potwierdzania ok? to bardzo męczące.


albo taki szalony pomysł. może ktoś wie jak w tą multimedię wgrać androida???
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...