Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[T31] Ciemny ekran nawigacji i brak radia


Gość kj55555

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam problem z fabryczną nawigacja i radiem w X-Trail'u T31. Chodzi o tem model: 297032361_8_644x461_nissan-x-trail-20-dc

W trakcie jazdy, po rozłączeniu rozmowy przez głośnomówiący, ekran nawigacji zrobił się czarny, a radio przestało grać. Podświetlenie ekranu jest, ale obrazu nie. Przy włączonych światłach podświetlają się przyciska radia.

Odłączanie aku, wyjmowanie radia, odpinanie poszczególnych wtyczek - było. Wszystkie bezpieczniki sprawne. Był podobny temat, ale tam ekran uruchamiał się po pewnym czasie, a tu nic :( . Macie może jakieś pomysły?

Pozdrawiam

 

Doszedłem do wniosku, że radio jest jakby "zawieszone" w trybie bluetooth. Nic nie reaguje, ale telefony je widzą. Połączyć się nie da. Po odłączeniu aku na 40 minut wszystko bez zmian. Czy jest w tym radiu jakaś bateria podtrzymująca pamięć? Jeżeli tak to jaka? Pozdrawiam i proszę o jakieś pomysły jak macie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj naładować akumulator do pełna. U mnie ekran się zawieszał, ale po doładowaniu problemy ustały...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...