Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

WSKAZANIA TEMPERATURY


kicus2601
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich mam Murano 2005 wersja USA po wymianie akumulatora komputer wskazuje stopnie w farenhitah ,mam pytanie jak zmienić to na celsjusza z góry dziękuję .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wejściu w opcje;

1. Dotknij przycisku [ustawienia] na wyświetlaczu

2. Dotknij [Język i jednostki].

3. Wybierz [Jednostki]

4. wybierz [C]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

jak Wam pokazuje wskaźnik temperatury na desce rozdzielczej (na rozgrzanym nie dochodzi do 1/2 skali a na zimnym jest z 2mm pod dolną kreską?)

 

To znaczy tak wskazuje na zimnym: 

1.jpg

 

a tak na rozgrzanym silniku (czy to nie za nisko pokazuje???) :

2.jpg

Edytowane przez Navroth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Po wejściu w opcje;
1. Dotknij przycisku [ustawienia] na wyświetlaczu
2. Dotknij [Język i jednostki].
3. Wybierz [Jednostki]
4. wybierz [C]

 

Witam sprawdzałem ale u mnie niema w kompie jednostek jest tylko język i przeszukałem cały komputer nie ma opcji przestawiania temperatury 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam sprawdzałem ale u mnie niema w kompie jednostek jest tylko język i przeszukałem cały komputer nie ma opcji przestawiania temperatury 

A masz język polski w ustawieniach ...??? 

 

jak Wam pokazuje wskaźnik temperatury na desce rozdzielczej (na rozgrzanym nie dochodzi do 1/2 skali a na zimnym jest z 2mm pod dolną kreską?)

 

To znaczy tak wskazuje na zimnym: 

a tak na rozgrzanym silniku (czy to nie za nisko pokazuje???) 

To wskazanie orientacyjne, więc jeśli silnik jest nagrzany i wskazówka podniesie się do pewnego poziomu to potem w oparciu o jej wskazanie oceniasz czy jest ok ! czy nie, przy czy te 2mm poniżej też w tej skali się mieści.. A tak wogóle ciesz się ze masz taki wskaźnik, bo nie we wszystkich autach nissan takie bajery robi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A masz język polski w ustawieniach ...??? 

 

To wskazanie orientacyjne, więc jeśli silnik jest nagrzany i wskazówka podniesie się do pewnego poziomu to potem w oparciu o jej wskazanie oceniasz czy jest ok ! czy nie, przy czy te 2mm poniżej też w tej skali się mieści.. A tak wogóle ciesz się ze masz taki wskaźnik, bo nie we wszystkich autach nissan takie bajery robi.

Niestety jest tylko język angielski i francuski 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to, niestety, nic nie wskórasz. Musisz pogodzić się z tym co masz i jakoś z tym żyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to, niestety, nic nie wskórasz. Musisz pogodzić się z tym co masz i jakoś z tym żyć.

Ale przed wymianą akumulatora wskazania były w stopniach Celsjusza więc jakoś się przestawia może ktoś udzieli mi info dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sory zapomniałem, ze zmiana  nastąpiła po odpięciu aku. A gdzie Ci wyświetla tą temperaturę na zegarach czy na wyświetlaczu radia..? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro temperaturę wyświetla na ekranie radia i wcześniej wyświetlało Celsjusze  to musisz tam szukać szukać w ustawieniach. U mnie temperaturę wyświetla pomiędzy zegarami i ustawienia, dwa bolce, tez przy zegarach są. Z tego co wiem to nie we wszystkich radiach z USA da sie cokolwiek przestawić, ale Twoje, jak wynika z Twego opisu, jest w tej pozytywnie zakręconej grupie.


Spróbuj  nacisnąć i przytrzymać jednocześnie "Temp dół" i przycisk "ABM" przez 5 sek. Ważne by była temp dół a nie Fan dół. Podobno te przyciski są na przeciwległych bokach panela prezentacyjnego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radio mam zmienione więc na ekranie już teraz nic z niego się nie wyświetla zostały tylko wskazania komputera a spróbuję tych przycisków dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co Ci zapodałem dotyczy radia fabrycznego, nie wiem czy z tego nowego radia te przyciski będą kompatybilne z opisem. Ale skoro było to musisz szukać, znaczy się kombinować aż do ewentualnego skutku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...