Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Dywanik gumowy na zimę


erykk

Rekomendowane odpowiedzi

Obecnie mam dywaniki materiałowe w swojej Navara z 2005 roku . Nie chcę dopuścić do przecieków i konieczni muszę zainwestować w gumowe. Czy te z głębokimi brzegami nie przeszkadzają w normalnym kierowaniu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dywaniki "korytka" i nie przeszkadzają w normalnym kierowaniu, pomimo że nie są w żaden sposób przymocowane na stałe. :) Najważniejsze żeby kupić dedykowane do konkretnego modelu żeby pasowały dobrze. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dywaniki tzw. korytkowe nawet te z tym wyższym brzegiem są tak wyprofilowane że  w zadnym aucie nie utrudniają a tym bardziej nie przeszkadzają w prowadzeniu i eksploatowaniu  pojazdu. Warto w nie zainwestować by nie mieć problemów nie tylko z rozpuszczającym się śniegiem, błotem czy woda z opadów ale także piaskiem, klejącymi się do butów  śmieciami czy innym "syfem"zarówno zimą jak i latem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dywaniki "korytka" i nie przeszkadzają w normalnym kierowaniu, pomimo że nie są w żaden sposób przymocowane na stałe. :) Najważniejsze żeby kupić dedykowane do konkretnego modelu żeby pasowały dobrze. :)

 

 

Kolego możesz rzucić okiem na te tutaj do navara: http://www.motochemia.pl/dywaniki-gumowe-c-147.html?? Będą okey ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio nawet chciałem kupić... tylko kurcze one niezbyt ładnie wyglądają :/ fakt, że materiałowe jak się ubrudzą, zwłaszcza zimą, to też nie są estetyczne. No ale... jakoś mnie nie przekonują, choć pewnie są bardziej praktyczne ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...