Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P10/W10] jak sprawdzić date produkcji ?


Gość Wiśnia
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich maniaków nissana.

cześć jestem świerzym nabywca nisana primery p-10 2.0 16v.

mam takie małe pytanie związane z data produkcji auta , czy można to jakoś sprawdzić??? i jakie wyposażenie w jakich latach wychodziło :?: .

czy jest możliwa wersja z 94r. bez ABS'u :?: :?: :?: . z gury dzięki za odp. 2414540 :wink: [/i][/b]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ponownie :D

szukałem ,a le niestety nic nie znalazłem na ten temat.,

bowiem posiadam primere z ????? :?: ???? dokladnie nie wiem bo jest swiezo sprowadzona. niby jest to rok 94 al enei ma ABS;u, natomiast ma elektryczne szyby pród , tył, el. szyberdach, lusterka światła i antene. ni ema na niej zadnego znaczka. ktory to moze byc rok. bo niby jest napisane rok pierwszej rejestracji 94.

pozdrawiam i czekam naodp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tu mi wyskoczylo ze jest z 93 r. i ze model slx ale jush mi zmienlo typ silnika na sr20di.

a co to jest jesli wiecie??

Reference

****5 RR HEATER DUCT

***A* POWER ROD ANTENNA & 4 SPEAKER

**E** POWER WINDOWS

*2*** POWER SUNROOF

C**** ALLOY WHEELS & SPECIAL VERSION 1

a i mam jeszcze pytanko bowiem wszystko jest w satnie idealnym zawieszenie , silnik tylko coś sprzęglo cieshko chodzi(łapie w dobrym miejscu) czy to moze byc wina tego iż stal pare miesięcy???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci ciekawostkę... Zdejmij lusterko wsteczne z przedniej szyby, rozłącz tą część z kulką i w dołku od kulki masz wybity rok produkcji np dla mdelu 1990 masz znaczek 90. To samo jest z popielniczką, wyjmij ją i poszukaj wybitej daty. Na kierownicy tez zdejmij śtodek od kierownicy i tam też masz wybity rok... Jest wiele takich miejsc ale juz nie pamiętam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

****5 RR HEATER DUCT

Podgrzewana szyba tylna?

 

***A* POWER ROD ANTENNA & 4 SPEAKER

Automatycznie wysuwana antena i 4 głośniki

 

**E** POWER WINDOWS

Elektryczne szyby

 

*2*** POWER SUNROOF

Elektrycznie sterowany szyberdach

 

C**** ALLOY WHEELS & SPECIAL VERSION 1

Aluminiowe felgi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam tez Primerke z 1994 roku ma pełne wyposażenie (klima, elektryka, podgrzewane lusterka) tylko brakuje jej ABSu :( niestety. Popatrz na pasach, szybach i elementach plastikowych tam powinna byc data produkcji (rok). Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daty nabijane na częściach nie są adekwatne do daty produkcji samochodu , czasem część jest z wcześniejszych zapasów a samochód jest wyprodukowany później , raczej nie więcej niż rok bo fabryki staraja sie nie składować części i zamawiać je na bieżąco . Nie mniej jednak nie można slepo patrzeć na daty z części .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...