Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

maxima-gaz


Gość amor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witaj, nie oszczedzaj na instalacji gazowej - bezposredni wtrysk w tych silniakch to podstawa /okolo 4000zł/- od roku jezdze na "gazie" primera i jestem bardzo zadowolony/ zadnych przepalow i nnnych niedogodności/ - super sprawa.Wazne jest abys zlecil to gosciom, ktorzy maja o tym pojecie.poza wymiana filtrow gazu nic z nia nie robisz - tylko jedno - nie montuj instalacji za 1500 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 11 miesięcy temu...

Jesli bedziesz zakladal gaz to nie oszczedzaj na instalacjii.

Mi jeden gosc powiedzial ze za 1500zl cala instalacje zrobi... inny powiedzial ze jesli chce byc zadowolony to musze liczyc jakies 5000-5500zl za instalacje. . .

 

Mojim zdaniem to jesli cie stac na 3.0l silnik w polsce to stac cie na paliwo :) Chociaz nie jest tanie bo w ten weekend zona byla 3 razy w szkole (studiuje zaocznie) i poszlo mi 350zl na paliwo :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 3.0 z 2001 r.Rozważam założenie instalacji gazowej-może jakieś uwagi,sugestie?

 

ja mam maxime 1996 2.0 założyłem tydzien temu sekwencje polsko KME Diego przejechałem tysiąć km prawie i poza tym ze pali srednio na niej od 10 do 13,5 to na mocy nic nie odczuwa sie zmian i bardzo ładnie chodz

 

jeze miałbym polecac to włąsnie polsko a nie nie jakiegos brc czy omvl. z tego co sie na słuchałem to włąsnie polskie sa najbardziej wytrzymałe zresztą akurat ci co mi montowali zakładają je w omegach 2.5 i bardzo ładnie to jezdzi na nich. naprawde nie pozałujesz a cena w miare przystepna jeszcze ok 4 tys

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość 100nx&maxima
Mam 3.0 z 2001 r.Rozważam założenie instalacji gazowej-może jakieś uwagi,sugestie?

 

ja mam maxime 1996 2.0 założyłem tydzien temu sekwencje polsko KME Diego przejechałem tysiąć km prawie i poza tym ze pali srednio na niej od 10 do 13,5 to na mocy nic nie odczuwa sie zmian i bardzo ładnie chodz

 

jeze miałbym polecac to włąsnie polsko a nie nie jakiegos brc czy omvl. z tego co sie na słuchałem to włąsnie polskie sa najbardziej wytrzymałe zresztą akurat ci co mi montowali zakładają je w omegach 2.5 i bardzo ładnie to jezdzi na nich. naprawde nie pozałujesz a cena w miare przystepna jeszcze ok 4 tys

 

pzdr

 

Ja mam zwykły gaz -2,5 tyś zł. Chodzi bardzo dobrze, automat 2.0... Bez zastrzeżeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam.

ja w swojej maxime posiadam zwykła instalacje!pozatym jak był zakładany gaz to jeszcze chyba nikt nie wiedział o gazie na wtruski:)!jezdzi juz w tym aucie ponad 2lata,zrobiła 100tys.km!trzeba zaznaczyc,ze jest to dosc stara maxima z92roku!oczywiscie 3litry!:)naprawde to auto jest chyba stworzone do gazu,nie mam radnych problemów!naprawde polecam!

 

p.s

do tak młodej maximki to radził bym tylko gazik na wtrysk...

 

pozdrawiam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to nadszedl ten czas od ktorego sie bronilem :cry:

 

zona chce jezdzic automatem nie chce biegowego, dojezdza do szkoly 60km i paliwo mnie niszczy. Chcialem kupic diesla ale automata nie kupie a ona biegowego nie chce i decyzja zostala podjeta - bede wkladal gaz to maximy :x

 

Ja od gazu trzymalem sie jak najdalej (zreszta widac po mojich post'ach) ale kazdy mi mowi ze to najlepsze wyjscie. moze poprostu nie mam przekonania do gazu bo nigdy nie mialem gazu i w sumie w rodzinie tez nikt nie ma.

 

napewno nie bede oszczedzal na instalacji.

 

zle robie ze zakladam :?:

(ah te baby)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to nadszedl ten czas od ktorego sie bronilem :cry:

 

zona chce jezdzic automatem nie chce biegowego, dojezdza do szkoly 60km i paliwo mnie niszczy. Chcialem kupic diesla ale automata nie kupie a ona biegowego nie chce i decyzja zostala podjeta - bede wkladal gaz to maximy :x

 

Ja od gazu trzymalem sie jak najdalej (zreszta widac po mojich post'ach) ale kazdy mi mowi ze to najlepsze wyjscie. moze poprostu nie mam przekonania do gazu bo nigdy nie mialem gazu i w sumie w rodzinie tez nikt nie ma.

 

napewno nie bede oszczedzal na instalacji.

 

zle robie ze zakladam :?:

(ah te baby)

 

Jesli moge to powiem tak:

 

W jednym z samochodow mialem gaz ......dokladnie zakladalem go 4 lata temu i w przeciwienstwie co twierdzil kolega Tobiasz sekwencja juz istniala. Zrobilem na nim jakies 100tys. i nawet jeszcze jezdzi ;)

Ale jesli mialbym zakladac gaz do Maximy to by mi chyba serce peklo. Uwierz mi kolego gaz w samochodzie to nic dobrego, fakt jezdzi sie taniej, ale nie mozna zapomniec ze dochodzi do tego wieksze spalanie, czestrze zmiany olejow,filtrow,swiec. Krotko mowiac gaz ma wieksza temperature spalania i jest suchy co niekorzystnie dziala na silnik :shock:

Wiem ze ze wzgledow ekonomicznych pewnie zalozysz gaz ....ale mozesz jeszcze za nim zalozysz urwac 1l a nawet do 2 literkow benzynki. Nikt powaznie nie podszedl do tematu jak pisalem o magnetyzerach ktore zalozylem. Teraz moge smialo powiedziec ze sie oplacalo zalozyc...jestem STRASZNIE ZADOWOLONY :lol:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...