Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

problem z ogrzewaniem


Felkinson

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Podobnie jak zeszłej zimy tak i teraz mam problem z ogrzewaniem.Mianowicie.Do pewnego momentu jest wszystko ok. potem mimo ustawienia temperatury na ok. 22st .nadal dmucha gorącym powietrzem.Mało tego dochodzi następna usterka polegająca na tym że dmuchawa dmucha z maksymalną siłą,ale z żadnego wylotu nic nie dmucha.Tak jakby całe powietrze było prosto kierowane na zewnątrz auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma możliwości kierowania powietrza na zewnątrz auta. Jeśli jesteś pewny ,że nie leci ono na nogi lub na szybę to może to być poważna awaria klimatronika. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to dmucha gorącym czy nie dmucha wogóle .....?? Czy najpierw dmucha a potem przestaje powietrze na kabinę lecieć. ..??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to dmucha gorącym czy nie dmucha wogóle .....?? Czy najpierw dmucha a potem przestaje powietrze na kabinę lecieć. ..??

To są dwa osobne problemy nie związane ze sobą.Pierwszy polega na tym że nie reaguje na regulacje pokrętłem temperatury i dmuch cały czas gorącym.(mniejsze zło bo zawsze mogę sobie uchylić szyber dach)Drugi że dmuch gdzieś ale nie do kabiny i nawet wtedy gdy występuje pierwsza usterka razem z drugą jednocześnie to marznę w dupsko (ostatni 3 godz. wyjazd z żoną i małym dzieckiem zakończył się przeziębieniem obojga.Chyba sobie wyobrażacie co muszę teraz wysłuchiwać na temat SWOJEGO SUPER AUTA.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Który to rocznik ? Poliftowe mają samodiagnozę panelu klimatronika , nie wiem jak z wcześniejszymi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Który to rocznik ? Poliftowe mają samodiagnozę panelu klimatronika , nie wiem jak z wcześniejszymi. 

2004

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...