Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P10/W10] Co buczy w skrzyni ?


Gość marek57
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie

mam nissana primere 91r 2.0l benzyna 16V wyskakiwala mi 5-ka kupilem uzywana skrzynke.

i problem z skrzynka, wydaje nieciekawe odglosy typu buczenie ,szum,po rozmowch z sprzedajacym (odeslalem )zobowiazal sie ja wyremontowac,wymienil jakies lozyska ,po przyslaniu jej do mnie i zamontowaniu zadnego efektu po za tym ze 5-tka nie wyskakuje.

Nawet jadac na luzie z wlaczonym silnikiem lub z niewlaczonym to samo

buczenie ,auto bylo podniesione( przod) ,kola nie dotykaly podloza po zapaleniu silnika, na luzie ok, po wrzuceniu jakiegokolwiek biegu nadal buczy.Moze ktos z was mial podobny problem ?????Moze ktos mi cos doradzi co robic??? Acha szukam reperaturki lewej i prawej blotnikow tyl

oraz prawego i lewego blotnika przod moze ktos ma jakis namiar?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koszt naprawy calej skrzyni (a dokladnie wymiana bebechow) to 700zl W siedlcach z gwarancja. Moja tez wyla jak stary autobus. Mialem wszystkie biegi przyplone. Wydaje mi sie ze lepiej ja naprawic i miec gwarancje niz kupic druga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ale przed wymiana skrzynki(w poprzedniej wyskakiwala tylko 5)bylo OK.

Na jalowym biegu wszystko jest w porzadku.

Tylko w czasie jazdu buczenie.

Wewnetrzny przegub , jak to sprawdzic? na ktorej polosi?

Jezeli chodzi o olej to zalalem Hipol GL5 80W/90.

Podejrzewam ze to lozyska na mechanizmie roznicowym. moze sie myle?

Prosze jeszcze o rady!!!

POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...