Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P10/W10] Jaka wersja ?


Gość Wiśnia
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

wiatm

mam jeszcze takie małe pytanie do speców.

mianowicie chodzi mi o oto jaka mam wersje sl, slx, sri.....???

wyposażenie:

silnik 2.0 16V jednopunkt

el.szybyx4

el.szyberdach

el.lusterka

el.światła

el.antena

centralny zamek

wspomaganie

welurowa tapicerka

alu 14"

spojler zderzaki i lusterka w kolorze nadwozia (szare)

jaki to może być model?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiatm

mam jeszcze takie małe pytanie do speców.

mianowicie chodzi mi o oto jaka mam wersje sl, slx, sri.....???

wyposażenie:

silnik 2.0 16V jednopunkt

el.szybyx4

el.szyberdach

el.lusterka

el.światła

el.antena

centralny zamek

wspomaganie

welurowa tapicerka

alu 14"

spojler zderzaki i lusterka w kolorze nadwozia (szare)

jaki to może być model?????

 

Wymienione przez Ciebie elementy wyposażenia nie za bardzo dają pełny obraz sytuacji. Jeśli nie posiadasz kubełkowych foteli i szarawego plastiku wokół zegarów to najprawdopodobniej masz SLX. Jeśli masz wspomniane przeze mnie detale plus światła przeciwmgielne, być może jesteś szczęśliwym posiadaczem wersji SRi, jeśli dodatkowo masz czerwoną pokrywę zaworów to jesteś jeszcze szczęśliwszym posiadaczem GT ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to j amam pewnie SLX'a , a jaka jest róznia miedzy SLX a SRI. bo chyba nie wtych deatalach co wymieniłeś?? tak mi sie wydaje. a i czy wychodziły jakieś wersje z mocniejszym silnikiem 2.0 16V na jednopunkcie?? chodzi mi o to ze maja niektore 116 a niektore 130 koni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,kupiłem 2 tyg. teku p11. i niewiem jaka to wersja, rok prod.12.1996,granatowy metalik,zderzaki lusterka,listwy wtym samym kolorze,2000l.poj. 130km.,wszystkie szyby elekt.,elekt.lusterka,ABS,klima,wspomaganie,tapicerka pełna skóra,deska rozdzielc drewniana,alufelgi 15 fabryczne.To mój pierwszy nissan i nic niewiem na temat tej marki,z góry dzięki za odpowiedzi.pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...