Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Ile może kosztować naprawa czegoś takiego ?


ludzik

Rekomendowane odpowiedzi

Porysowałem człowiekowi samochod tak jak widać na zdjęciu.

 

42731776466633432238.jpg

 

Jesli mam OC i AC to czy szkoda zostanie pokryta przez ubezpieczyciela?

ile moze kosztowac naprawa i na czym polegac ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze jeśli nie masz wykupionej "ochrony zniżek" to je stracisz w zależności od firmy kilka do kilkunastu procent.

Naprawa od 300 w górę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od 300 do ilu max ?

 

 

mam leasing, ubezpieczenie jest na leasingodawcę, więc żadnych zniżek nie stracę. Pytanie tylko czy AC zwraca za takie coś czy może jest jakiś limit np. ze do 2000 pokrywam ja ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to będzie robione w prywatnym zakładzie to koszt z reguły 300 złotych za element, w bardziej renomowanym do 500. Jeśli, zaś, będzie to robione z ubezpieczenia we wskazanym przez ubezpieczyciela zakładzie to koszt może urosnąć do 1000-1500 złotych, bo wtedy sobie liczą nawet za powietrze którym lakier jest suszony. Najśmieszniejsze jest to że w tym samym zakładzie taka sama naprawa, ale zlecona przez osobę prywatną kosztować będzie 300-500 złotych.


. Pytanie tylko czy AC zwraca za takie coś czy może jest jakiś limit np. ze do 2000 pokrywam ja ?

A to już zależy od umowy jaka jest zawarta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porysowałem człowiekowi samochod tak jak widać na zdjęciu.

 

ile moze kosztowac naprawa i na czym polegac ?

 

Żona kiedyś przerysowła podobnie zderzak dla gościa tylko w seacie tylko przedni, nic nie było pęknięte tylko zarysowanie, firma z naszego oc wypłaciła 2400. Myślę że gość naprawiał w aso i wymienili mu zderzak na nowy bo takiej kwoty się nie spodziewałem. Normalnie można to zrobić dużo taniej, w tym przypadku myślę że wystarczyłoby ponowne lakierowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O cholera, wypucowałem moje autko i okazuje się, że mam jeszcze rysy na plastikowym zderzaku i błotniku (czy nadkole, nie wiem jak to sie nazywa- platikowa obwódka koła w qashqaiach)....

 

czy da sie takie cos usunac czy bedzie trzeba wymienic zderzak ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy nadkole, nie wiem jak to sie nazywa- platikowa obwódka koła w qashqaiach....

 

Samą plastikową listwę można wymienić http://allegro.pl/listing/listing.php?order=m&string=Qashqai+listwa+nadkole&bmatch=engagement-v6-promo-sm-sqm-af-dyn-v2-uni-1-3-0118

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...