Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

pojemność zbiornika


TU-134

Rekomendowane odpowiedzi

czy może ktoś powiedzieć jaka jest pojemność zbiornika w T30, 2,2DCI, 4X4, 136KM, ponieważ nie mogę nigdzie znaleźć a przy tankowaniu mam spore rozbieżności .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

60 + 3 litry w rurce, licznik paliwa nie jest miarodajny w żadnej mierze. Starcza na ok 600 km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

60?  Byłem przekonany że producent podaje 55 ?  te 5litrów to powyżej danych wchodzi czy błędnie zawsze myślałem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawie nigdy nie wchodzi więcej niż 50 l. Od rezerwy do rezerwy przejeżdżam nie mniej niż 630 km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawie nigdy nie wchodzi więcej niż 50 l. Od rezerwy do rezerwy przejeżdżam nie mniej niż 630 km

 

Dość często wlewam ponad 50 litrów, a kilka razy było to prawie 56 litrów.

 

post-20227-0-49403000-1454505915_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Regularnie wlewam 59 z groszem. Jeżdżę do ostatniej kropli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Najwięcej udało mi się wlać 54 litry, ale wtedy wskazówka na desce rozdzielczej była już poniżej ostatniej kreski i nie chciałem sprawdzać na ile jeszcze wystarczy. Może kiedyś wezmę paliwa w kanistrze i przetestuję do pierwszego szarpnięcia. Co do dystansu przejechanego na jednym zbiorniku to ja mam niezłe skrajności tzn od 500 km na zbiorniku do prawie 800 km na jednym zbiorniku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...