Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Kod koloru lakieru - pytanie do użytkowników Juke Nismo


edbobey

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Czy ma ma ktoś może wiedzę jaki ma kod lakier użyty do malowania spoilerów dolnych (zderzak przód i tył oraz listwy pod progami)? To jest jakiś na oko odcień ciemnego tytanu dla obu wersji kolorystycznych nadwozia. Wiem, że najprościej byłoby zapytać w serwisie ale mam nadzieję, że nie zaliczę "kopa" za to pytanie. Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Czy ma ma ktoś może wiedzę jaki ma kod lakier użyty do malowania spoilerów dolnych (zderzak przód i tył oraz listwy pod progami)? To jest jakiś na oko odcień ciemnego tytanu dla obu wersji kolorystycznych nadwozia. Wiem, że najprościej byłoby zapytać w serwisie ale mam nadzieję, że nie zaliczę "kopa" za to pytanie. Pozdro.

 

To jest kolor KAE, a ten czerwony na lusterkach i na tym pasku wokół nadwozia to NAH. Na naklejce jest niestety tylko kod tego "głównego" koloru nadwozia, pozostałych dwóch nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki serdeczne za szybką i wyczerpującą odpowiedź!

Pozdrawiam.

Ed

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dzięki serdeczne za szybką i wyczerpującą odpowiedź!

 

Jeszcze jeden szczegół, o którym wcześniej nie wiedziałem - fabrycznie ten czerwony pasek na dokładkach zderzaków i progach nie jest malowany, to jest kalkomania w kolorze NAH naklejana na mokry lakier, przed warstwą klaru. Nie wiem, czy taką kalkomanię da się w ogóle kupić w razie potrzeby - pewnie nie, skoro nawet z dostępnością lakierów do zamalowywania odprysków jest tak sobie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...