Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P11/WP11] Diagnostyka 2.0 TD


Gość Kapumari

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc

 

Po przeczytaniu już nie wiem ilu postów trochę zgupiałem.

Próbowałem sposobu "z zrób to sam"na sprawdzenie usterek i jakoś w mojej P11 2.0 TD i nie chce mi wogóle wejść w ten tryb.

Kiedyś ok. 1,5 roku temu koleś wchodził mi w ten tryb, ale urwał mi sie z

nim kontakt i nie wiem jak to zrobił.

Może powiem jak ja to robię.

Włączam w pozycję ON (kontrolki) i wtedy robię zworkę w miesce w które

zostało wskazane w "zrób to sam"w opisie. Czekam i likwiduję zworkę. Ale powiem szczerze nie wchodzi mi w tryb "serwisowy". Nie ma "migania" check.

Jestem trochę zdesperowany do ostatnio zaczęła mi się ta kontrolka świecić na okrągło i nie wiem czy przez przypadkiem nie zatankowałem chrzczonego paliwa na naszych wspaniałych stacjach.

 

Kapumari

 

P11 2.0 TD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie starałem się robić wszystko co było pod ten temat wymieniane na forum i nic. Dlatego postanowiłem napisać.

 

A drugi temat to co ci już psałem na temat ABS'u

Zresztą idę zaraz to jeszcze raz sprawdzić bo mi to nie daje spokoju. A auto przez 3 lata nie chciało wogóle opieki oprócz papu i olejów itp.

 

Kapumari

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to masz chyba powazniejszy problem - komputer ma od razu zafalszoawne informacje z czujek lub wogole ich nie ma - chyba bez kompa serwisowego sie nie obejdzie - jesli nie w ASO to moze poszukaj po elektromechanikach - ale male szanse, bo Nissan to nie grupa VW i nie wszyscy maja oprogramowanie i wtyczki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...