Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Gdzie można dostać .....


Gość cerber

Rekomendowane odpowiedzi

W pruszkowie jest firma która dorabia przewody hamulcowe. Robią naprawde dobrze.ostatnio często wymienialismy w kiklku autach te przewody i nie było z nimi rzadnego problemu.Firma mieści sie na ul. Ołówkowej. Niestety nie mam do nich numeru. Przewody dorabiaja na miejscu tylko musisz wiedzieć jakiej mają być długośći.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy muszą mieć stare na wzór (odnośnie średnicy, miejsc wygięć) czy wystarczy im podać model auta no i długość, bo auto stoi u mechanika. A i ile taka przyjemność kosztowała cię?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o przewody hamulcowe to musisz miec na wór końcówke z gwintem bo są różne rodzaje. Oni sprzedaja przewody na metry więc musisz widziec ile mniej więcej go potrzebujesz no i trzeba go samemu doginać. ale z tym nie ma zadnego problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do ceny to ja kupuje na swój warsztat więc mam troche taniej niż klienci detaliczni. ostatnio wymienialiśmy w primerze P10 to za prawie 4 metrowy zapłaciłem coś ok. 50-60 zł. jutro poszukam numeru to dam ci znac na prv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...