Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P12] Regeneracja Wtryskiwaczy


NissanP12
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mieszkam w Białymstoku ,chciałbym Się zapytać -  czy ktoś może orientuje się czy gdzieś regenerują wtryskiwcze Denso i czy lepiej kupić nowy komplet ?

Dodam, iż 3 wtryskiwacze działają poprawnie ,a jeden leje jak by wiadrem lał. :) Bo używki lepiej chyba nie kupować? Tak mi się zdaje.

Kupić nowy i adaptacje zrobić, czy gdzieś można regenerować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a Denso w ogóle da się zregenerować? nie słyszałem żeby komuś się to udało zrobić dobrze. Jest paru magików w Polsce którzy to robią ale podobno na krótko i bardziej pod sprzedaż ta usługa się nadaje niż dla siebie. Ja swoje jeżeli będę robił to pojadę albo do tech-caru albo do Żarniewskiego, ale u mnie siedzi Bosch. Zadzwoń do nich ale raczej chyba się nie podejmą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Warszawie robią ,dzwoniłem do nich - daja 24 miesiące gwarancji. Czy może kupić lepiej jeden nowy wtrysk ,a 3 zostawić ?? Te co są dobre

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawsze lepiej jest kupić fabrycznie nowy, ale wiadomo strasznie to boli, a tak na marginesie co to za firma przypadkiem nie diesel system i ile chcą za usługę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokladnie tak za regenaracje 150 - 900 zł a nowy 1450. Tylko pytanie czy jak kupie tylko jeden nowy to nie bedzie problemu po adaptacji silnika do tego wtrysku. 1 Nowy 3 Stare

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

generalnie to niezależnie od tego czy zrobisz regenerację czy kupisz nowy to w tej sytuacji będziesz miał problem. Stare wtryski są już trochę wyeksploatowane więc nowy będzie miał korektę na minusie, żeby nadążyć za tymi słabymi, a te słabe dostaną pewnie na plus. Teoretycznie nie powinno to być dla niego niezdrowe, ale kto wie może być tak że się skończy szybciej niż te fabryczne. Tak czy siak masz jeden padnięty więc i tak musisz go zrobić, więc wybierz opcję która bardziej do ciebie przemawia i zobacz co z tego wyniknie, najwyżej będziesz sukcesywnie zajmował się kolejnymi wtryskami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden Wtrysk wymieniony na nowy koszt 1420 zł ale samochodzik chodzi o niebo lepiej jak by z 30 % mocy odzyskał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie, że operacja przyniosła zadowalający dla ciebie skutek, szkoda tylko że to aż tyle musiało kosztować no ale cóż na kiepskie wszech obecne paliwo nie mamy wpływu. Powiedz może sprawdzałeś jak wyglądają korekty po tej wymianie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymieniona tuleja wtryskiwacza gumki oraz podkładki ogolnie wszystko nowe nawet pod te stare wtryski. wtrysk 1420 gumki 380 uszczelka 90 za sztukę plus sprwadzenie wtryskow plus kalibracja  cala naprawa ok 2500. sprawdzałem tylko na kompie to parametry poprawiły się ale odrazu czuć róznice po wymianie. zużyty wtrysk podawał 391.48 mm3/H trzy pozostałe 25 wiec róznica kolosalna a nowy pracuje na 18 żęby nie był wyżyłowany za bardzo. samochodzik sprawuje się znakomicie teraz znow mogę się cieszyć 140 kuca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...