Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

?,


Gość bonzo

Rekomendowane odpowiedzi

z tego co czytałem na forum to większość zachwala Ferodo.

Ja kupiłem jakąś japońską poodróbę i teraz żałuję.

Nastrępnym razem wezmę Ferodo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Remse i sprawują się super. Oczywiście Ferodo z tych jakie wymieniłeś będą o niebo lepsze, ale i drozsze. Z tego co pamietam Ferodo to jakieś 150 zł. Remsa jakieś 100. Zapytaj naszego kolegi Banshiora. On handluje tymi klockami :P

 

PZD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja do mojej N16 1.8 chcialem kupic oryginaly w salonie za ok. 270zl, ale odpuscilem. Potem myslalem o klockach japonskich Nipparts 100 zl, ale sie wystraszylem, ze to badziewie. W koncu facet namowil mnie w Intercarsie na Lukasy 147 zl, ta sama klasa co Ferodo.

Przy zmianie klockow (44 000) wzialem do reki stare oryginaly, mialy jeszcze ok.2-3 mm i jeb@#$em nimi o ziemie, kiedy sie rozlecialy zobaczylem napis Lukas. Teraz wiem ze mam to samo co oryginal za 1/2 ceny.

Hamuja OK wiec polecam. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja do mojej N16 1.8 chcialem kupic oryginaly w salonie za ok. 270zl, ale odpuscilem. Potem myslalem o klockach japonskich Nipparts 100 zl, ale sie wystraszylem, ze to badziewie. W koncu facet namowil mnie w Intercarsie na Lukasy 147 zl, ta sama klasa co Ferodo.

Przy zmianie klockow (44 000) wzialem do reki stare oryginaly, mialy jeszcze ok.2-3 mm i jeb@#$em nimi o ziemie, kiedy sie rozlecialy zobaczylem napis Lukas. Teraz wiem ze mam to samo co oryginal za 1/2 ceny.

Hamuja OK wiec polecam. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...