Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[K11] Podłączenie linki prędkościomierza


Gość VViktor

Rekomendowane odpowiedzi

Gość VViktor

Panowie, poratujcie

Jutro z samego rana jadę w trasę i w związku z tym chciałem wymienić poprzepalane żarówki na desce rozdzielczej co by przyjemniej się jechało.

Wszystko sprawnie odkręcone żarówki powymieniane i wszystko szło świetnie do momentu wpięcia z powrotem linki prędkościomierza

Linka za cholerę nie chce wejść w gniazdo w tyle deski. Kręciłem, dociskałem, mocno, lżej, kombinowałem i wszystko na nic. Jedyny efekt to pokaleczone palce. :thumbsdown:

Jest jakaś sprawdzony sposób żeby to zamontować? Boje się że w końcu połamie ten plastikowy zatrzask na końcu linki.

Dziś do pracy jechałem już bez prędkościomierza i zaobserwowałem jeszcze jeden efekt moich wątpliwych napraw.

Otóż zapaliła się... rezerwa, rezerwa która była permanentnie zepsuta i nigdy się nie zapalała nawet przy całkowitym opróżnieniu baku. :wtf2:

Teraz pali się światłem jednostajnym, bądź mryga z częstotliwością pierdyliarda razy na sekundę, albo w ogóle czasami gaśnie.

Kompletnie nie wiem czym to zostało spowodowane, bak jest pełen w 1/3 swojej objętości, więc nie ma mowy żeby kontrolka rezerwy zaczęła nagle działać poprawnie.

 

 

 

 

 

post-97932-0-21962000-1456919804_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej musisz zobaczyć jak jest ustawiony trzpień co w chodzi do licznika i tak samo ustawić na liczniku wystarczy śrubokręt i wskakuje samo czasem kilka milimetrów różnicy i nie wejdzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...