Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Tempomat nissan juke


lukaskadela
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam czy ktoś by mógł mi wyjaśnić jak użyć tempomatu mogę. Wciskam przycisk i zapala się mi zielona kontrolka tempomatu ale na tym się kończy to. Lub może ktoś z was ma polska instrukcje obsługi i mógłby zrobić mi zdjęcie strony na ktorej pisze obsługa tempomatu i tu wstawić. Byłbym bardzo wdzięczny. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za informacje. Jutro sprawdzę jak to działa w praktyce. Mam nadzieje ze będzie wszystko funkcjonowało donrze. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam czy ktoś by mógł mi wyjaśnić jak użyć tempomatu mogę. Wciskam przycisk i zapala się mi zielona kontrolka tempomatu ale na tym się kończy to. Lub może ktoś z was ma polska instrukcje obsługi i mógłby zrobić mi zdjęcie strony na ktorej pisze obsługa tempomatu i tu wstawić. Byłbym bardzo wdzięczny. Pozdrawiam

 

Wciskasz przycisk (wtedy na liczniku znika spalanie czy co masz ustawione a pojawiają się kreski ------ ) i jak osiągniesz prędkość z jaką chcesz jechać klikasz przełącznik ten co jest nad przyciskiem w dół na ''set'' i wtedy masz już włączony a zamiast kresek pokazuje prędkość na jaką jest ustawiony.

Edytowane przez GhostDriver
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lub może ktoś z was ma polska instrukcje obsługi i mógłby zrobić mi zdjęcie strony na ktorej pisze obsługa tempomatu i tu wstawić

 

Jeśli jeszcze jest potrzebna, to wieczorem mogę wrzucić skan.  :spoko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby to nie było problemem dla ciebie daniel skanu umieszczenie to bardzo bym poprosił. A jutro sprawdzę to i zobaczę jak to działa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lukaskadela  wciskasz przycisk 1, zapala się kontrolka tempomatu, potem przy odpowiadającej Ci prędkości wciskasz przełącznik 2 w dół na set i zapala się obok kontrolki tempomatu ikonka ''SET'' i tempomat masz włączony.

 

ryhajpd82np9klpz.jpeg

Edytowane przez GhostDriver
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby to nie było problemem dla ciebie daniel skanu umieszczenie to bardzo bym poprosił. A jutro sprawdzę to i zobaczę jak to działa

 

Tu jest skan z instrukcji: https://dl.dropboxusercontent.com/u/107516934/Juke/tempomat.pdf

 

Ale to raptem trzy strony, z czego połowa to bicie piany - chyba nie ma tam niczego więcej, niż to, co już w tym wątku napisano.  :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim za odpowiedzi. Jesteście wspaniali. Pozdrawiam i życzę miłej niedzieli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...