Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Zmiana wersji 5 osobowej na 7


pyton
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Powitać Towarzystwo. Czy ktoś sie orientuje czy da radę zmienić wersję 5 osobową na 6 lub 7 osobową? Czy da się wpasować siedzenie (przynajmniej jedno) do standardowego bagaznika no i jak z papierologią.... Zależy mi na 1 miejscu w bagażniku. Proszę o opinie/uwagi/sugestie...

Pozdrav

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz wielki schowek to wystarczy kupić dwa fotele do tego komplet plastików z wersji 7 osobowej. Dalej stacja diagnostyczna i do wydziału komunikacji z wnioskiem o zmianę ilości miejsc.

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz wielki schowek to wystarczy kupić dwa fotele do tego komplet plastików z wersji 7 osobowej. Dalej stacja diagnostyczna i do wydziału komunikacji z wnioskiem o zmianę ilości miejsc.

 

 

i jeszcze faktura z firmy z uprawnieniami, która dokonała montażu siedzeń i pasów. Bez tego diagnosta nie wyda decyzji ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem jeszcze o jednej rzeczy. Boczki plastikowe bagażnika będą potrzebne bo inaczej będzie problem z pasami.

 

A tak nawiasem, były wersje 5 osobowe?? Chyba produkowane na jakieś lokalne rynki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wracając do tematu, a jeśli założę jedno siedzenie w bagażniku z pasami (taka konfiguracja mi odpowiada) i bedziemy jeżdzic w 5 osób, tyle że jedna w 3 rzędzie siedzeń to mogą sie przyczepić?

 

PS. Radości dla Towarzystwa na Święta!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siedzenia możesz mieć.. gorzej jak Cie jakaś służba przydybie jak kogoś na tym siedzeniu będziesz przewoził. W najlepszym przypadku dowodzik do wora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie myślę, że gdyby środkowe siedzenie wyjąć to byłby układ 2+2+1. a w dziurę lodówkę zamontować.

Ja tego nie wymyśliłem, były takie Ople Meriva z początku produkcji, coś koło 2004-2006 chyba, gdzie z tyłu były dwa siedzenia i lodóweczka zamocowana na stałe. W dowodzie było 2+2 i robione pod zamówienie były.

Nie będzie to autobus, więc ilości rzędów siedzeń w papierach też nie będzie, a panowie Policyjanty pewnie by puszczali. Bo co z takim rodzynkiem zrobić ;)

 

A tak na marginesie to Pyton szukaj normalnego pata, z 7 miejscami. wymontujesz jedno miejsce i zrobi się dodatkowy schowek, a w papierach wsio git :)

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale liczba osób przewożonych będzie tyle co w dowodzie, czyli 5.....

A w dowodzie masz liczbę przewożonych osób czy liczbę miejsc siedzących? :-)

Jak wymontujesz jeden fotel to nikt się nie przyczepi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Ćwiczę ten temat bo jedyny ładny egzemplarz był 5 osobowy a potrzebuje 6 miejsc. Otwory w karoserii są na 7 foteli. Fotele założyłem. Wszystko ok. Brakuje wykładziny z tyłu ale dałem dy2niki gumowe. Jest cicho i nie trzeba wykładziny chyba że dla estetyki. Jak kupujcie to lepiej jednak komplet z pasami i co najważniejsze z mocowaniami pasów 3 rzędu do karoserii. Bardzo waznee. Mam problem z dostaniem tej części. W serwisie ten kawałek blaszki kosztuje chyba coś koło 500 zł więc traktuje jako niedostępne ;-) . Formalności i reszta montażu to rzeczy bezproblemowe.

Edytowane przez Hakama 4x4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...