Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[K11] Sonda lambda - napięcie


Gość MicroJunior

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Jezdze i jezdze, lecz ostatnio mam wrazenie, ze wiecej pali moje NISSMO. Pewnie temat SONDY LAMBDA byl juz poruszany, ale mam pytanie.

Czy ktos z FORUMOWICZOW moglby zmierzyc napiecie NA SONDZIE LAMBDA. I tu sie ladnie wpisac... Z gory dziekuje...

 

Przy okazji: Jesli okaze sie, ze to SONDA - co polecacie - NGK? Jaki to jest koszt? Czy wymiana sondy łaczy sie z podpieciem pod komputer, w celu jakiejs diagnostyki, regulacji?

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolege z tego co wiem odnosnie micry K12 to napiecie jest nie wieksze od 1 volta na wyjsciu i jest ono okresowo zmienne w przedziale 0.3 do 0.8 volta czy cos takiego mysle ze oscyloskop byl by wskazany mozna takze sprawdzic czy grzejnik jest podgrzewany dobrze w sondzie powinien on pobierac troche pradu w K12 jest chyba nawet osobny bezpiecznik 10 amp na sonde z tego co pamietam nie wiem jak jest w starszych modelach ale od czego sa instrukcje serwisowe moze ktos z klubowiczow wie gdzie takowa zanjdziesz do swojego modelu pozdrawiam microfanow Wolf.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...