Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

NISSAN YOU+


lis.gdansk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, czy ktoś zna temat i czy korzystał z  programu Nissan You +? Czy się opłaca? ,  jakie warunki trzeba spełnić? itd..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy ktoś zna temat i czy korzystał z  programu Nissan You +? Czy się opłaca? ,  jakie warunki trzeba spełnić? itd..

Rejestrujesz się, podajesz dane twojego samochodu, przebieg itd. i ........ I tu się kończą korzyści :) Korzyść taka ze jakbyś zapomniał jaki masz samochód to sobie przypomnisz otwierając to "dzieło" Nissana. Zarejestrowałem się od początku jak to istnieje i poza reklamami i namawianiem do zakupu nowego samochodu żadnych korzyści nie ma. Żadnych informacji o akcjach Nissana. Szkoda sobie głowę tym zawracać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rejestrujesz się, podajesz dane twojego samochodu, przebieg itd. i ........ I tu się kończą korzyści :) Korzyść taka ze jakbyś zapomniał jaki masz samochód to sobie przypomnisz otwierając to "dzieło" Nissana. Zarejestrowałem się od początku jak to istnieje i poza reklamami i namawianiem do zakupu nowego samochodu żadnych korzyści nie ma. Żadnych informacji o akcjach Nissana. Szkoda sobie głowę tym zawracać

Jeżeli jesteś właścicielem Nissana i zarejestrujesz się na stronie YOU+NISSAN, jesteś uprawniony do rabatów w autoryzowanym serwisie. Nie kosztuje to nic! Wraz z wiekiem Twojego Nissana możesz uzyskać do 30% rabatu na oryginalne części, oryginalny olej Nissan i oryginalne akcesoria wraz z robocizną. Cytat ze strony YOU+NISSAN

 

Więc jakaś korzyść jest.

Edytowane przez Robert.Byd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli jesteś właścicielem Nissana i zarejestrujesz się na stronie YOU+NISSAN, jesteś uprawniony do rabatów w autoryzowanym serwisie. Nie kosztuje to nic! Wraz z wiekiem Twojego Nissana możesz uzyskać do 30% rabatu na oryginalne części, oryginalny olej Nissan i oryginalne akcesoria wraz z robocizną. Cytat ze strony YOU+NISSAN

 

Więc jakaś korzyść jest.

Serwisuje samochód od początku w ASO Nissan i nie zauważyłem różnicy w cenach mimo że przed przeglądem informuje serwis że mam taka kartę. Pewnie mam wadę wzroku :), ale jeśli Tobie udało się uzyskać jakiś rabat to "Brawo Ty" :). Reklamowe zachęty typu "kupisz dwie sztuki to jedną masz za darmo", "zapiszesz się to będzie taniej ....." dawno przestały na mnie działać. Kto pokrywa ta różnicę? Nie posądzam Nissana o altruizm :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serwisuje samochód od początku w ASO Nissan i nie zauważyłem różnicy w cenach mimo że przed przeglądem informuje serwis że mam taka kartę. Pewnie mam wadę wzroku :), ale jeśli Tobie udało się uzyskać jakiś rabat to "Brawo Ty" :). Reklamowe zachęty typu "kupisz dwie sztuki to jedną masz za darmo", "zapiszesz się to będzie taniej ....." dawno przestały na mnie działać. Kto pokrywa ta różnicę? Nie posądzam Nissana o altruizm :)

Brawo Ja.

To zmień ASO. Ja za przegląd który robiłem 18.03 powinienem zapłacić 1125 a po rabacie zapłaciłem 785.Jest to napisane na fakturze: cena za całość bez rabatu oraz cena za całość po rabacie do zapłaty. A karty jeszcze nie mam, tylko sprawdzili że jestem zarejestrowany.

Edytowane przez Robert.Byd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie! Gdybym nie miał Vouchera do wykorzystania przy przeglądzie również miałbym rabat.I to sami serwisanci pytali o posiadanie karty!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karte mieli przysłac do 30 dni
minęło 36mies, i d*pa ,chyba droga produkcja tego kartoniku,ale mniejsza z nią
dzwoniąc i pytając się o przegląd 60kkm typ z słuchawki powiedział że jesli należę do tego programu mam 30% i faktycznie cena była taka jak u

Robert.Byd ,
ale i tak mnie nie skusili . Gdyby był na gwarancji to jeszcze,a tak to za co, za olej i dwa filtry?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawo Ja.

To zmień ASO. Ja za przegląd który robiłem 18.03 powinienem zapłacić 1125 a po rabacie zapłaciłem 785.Jest to napisane na fakturze: cena za całość bez rabatu oraz cena za całość po rabacie do zapłaty. A karty jeszcze nie mam, tylko sprawdzili że jestem zarejestrowany.

To widzę czas na zmianę. W lipcu kolejny przegląd. Zobaczę co w innej ASO rachunek pokaże. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy ktoś zna temat i czy korzystał z  programu Nissan You +? Czy się opłaca? ,  jakie warunki trzeba spełnić? itd..

 

Korzystam regularanie :). zarejestrowałem się i mam kartę. Przy wizytach w ASO pokazuję kartę i otrzymuję 30% rabatu na części i robociznę. W wielu przypadkach dzięki temu rabatowi, ceny usług w ASO są dla mnie zbliżone do rynkwych. Poza wymianą opon, korzystam obecnie tylko z ASO. I jest super :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ASO wypisując fakturę za usługę czy też za zakupione części, w programie wpisuje numer rejestracyjny samochodu .Zaznacza jednocześnie członkostwo w programie YOU+NISSAN i oblicza rabaty zgodnie z wiekiem samochodu.

Sprawdzone 30% rabatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rabat jest w zależności od wieku auta. Im starsze auto tym wiekszy (max 30%)
1 rok 5%

2 rok 10%

3 rok 20%

4 rok 25%
5 rok i starsze 30 %

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim przypadku rabat działał nawet bez karty. Karta szła prawie 6 miesięcy, ale w ASO gdy wspomniałem że jestem zarejestrowany ale jeszcze karta nie przyszła sprawdzili VIN i naliczyli rabat.

 

 

Wysłane z mojego iPad

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też o kartę musiałem się upominać. U mnie w ASO ona i tak nic nie daje, bo miałem taką sytuację, że podsumowali mi ile mam zapłacić, ja pokazuję że mam taką kartę i czy będzie coś taniej? Oooo taniej już się nie da, gdyż daliśmy już panu maksymalny rabat :D Teraz nie wiem czy robili mnie w balona (w co nie sądzę, bo mnie lubią - tak mi się wydaje), czy faktycznie dali mi już rabat.

Druga korzyść to przypominanie o akcji serwisowej, jak taka będzie dla danego VINu. Tylko trzeba się zalogować raz na jakiś czas, bo na maila nie przypomną ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, po 5ciu latach rabat na serwis 30% i zdaje się auto zastępcze na czas przeglądu (ostatnio dostałem nowego QQ na cały dzień i nie policzyli za to ani grosza).

Karty do dzisiaj nie dostałem, ale w systemie informacja jest a to wystarczające.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, dzięki wszystkim za informację zadzwoniłem do nich i powiedzieli to co piszecie mam 5 letniego QQ i 30 % zniżek. Sprawdzają zarejestrowanie w programie i nie trzeba mieć karty jeśli jeszcze nie została przysłana. Pożyjemy, zobaczymy jak to będzie w ASO trójmiasto.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również korzystam z karty You+Nissan i warsztat na fakturze nalicza stosowny rabat. Głównie dlatego serwisuję nadal QQ w ASO. Faktem jest, że personel u dealera trochę stęka, jak słyszy, że ma naliczyć 30% zniżki, ale cóż..... BTW, na kart także czekałem dłużej niż "ustawowe" 30 dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Łodzi i na Brzezinskiej i na Milionowej sami rekomendowali zapisanie się do programu, w szczególności dla autek starszych niż 5 lat :)

Tak jak pisali przedmówcy wystarczy informacja o rejestracji w programie - karty nie musialem okazywać gdyz jeszcze nie przyszła, a 30% robi sporą różnicę.

 

pozdro

 

Lukasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy,kto decyduje się na rejestrację w systemie jest widoczny dla każdego punktu ASO.Nie trzeba posiadać karty.Wpisywanie danych do systemu w stacji obsługi podczas przyjęcia samochodu do naprawy,już pokazuje serwisowi że jesteś zarejestrowany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karte mieli przysłac do 30 dni

minęło 36mies, i d*pa ,chyba droga produkcja tego kartoniku,ale mniejsza z nią

dzwoniąc i pytając się o przegląd 60kkm typ z słuchawki powiedział że jesli należę do tego programu mam 30% i faktycznie cena była taka jak u Robert.Byd ,

ale i tak mnie nie skusili . Gdyby był na gwarancji to jeszcze,a tak to za co, za olej i dwa filtry?

Ja też nie mam karty (ok. 12 missięcy) ale w ASO honorują wydruk e-maila powitalnego od nissana i mam rabat.

Ja też nie mam karty (ok. 12 missięcy) ale w ASO honorują wydruk e-maila powitalnego od nissana i mam rabat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Łodzi i na Brzezinskiej i na Milionowej sami rekomendowali zapisanie się do programu, w szczególności dla autek starszych niż 5 lat :)

Tak jak pisali przedmówcy wystarczy informacja o rejestracji w programie - karty nie musialem okazywać gdyz jeszcze nie przyszła, a 30% robi sporą różnicę.

 

pozdro

 

Lukasz

 

Byłem wczoraj w Bilexie(Łódź ul. Milionowa) i przy kalkulacji za przegląd po 3 latach powiedzieli że będę miał 15% rabatu gdy wykonam przegląd na ich materiałach(olej,filtry itp), natomiast gdy powiedziałem, ze będę miał swój olej, to mi powiedzieli, że rabat nie obowiązuje:(, czy tak faktycznie jest?

 

kartę posiadam od kilku lat, wcześniej jak serwisowałem w Osielsku to rabat mi przyznawali przy takim samym scenariuszu.

 

Pozdrawiam

Edytowane przez fan_japan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymiana zestawu tarcze + klocki = rabat 30% (auto ponad 5 lat). Przy swoich materiałach cana za robociznę taka sama, więc materiały przywiozłem swoje..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...