Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Koło pasowe wału korbowego Nissan Patrol Y61


Hiddenplace

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie !

Jest to mój pierwszy post w sprawach technicznych .mam pytanie do tutejszych użytkowników Nissana Patrol , jestem w trakcie wymieniania koła pasowego wału korbowego .Problem polega na tym , że klin się rozpadł i nie wiem jaką stalą można go zastąpić czy może to być zwykłą stal czy jakaś utwardzana ? Mieszkam na Islandii a u nas od czwartku do poniedziałku jest przerwa świąteczna wszystko zamknięte na głucho a mój mechanik wyjechał do Reykjaviku i aktualnie ciągle jest pod " wpływem" .Mój syn może dorobić klin ale nie wie z jakiej stali go wykonać .Poproszę o jakąkolwiek podpowiedź.

 

Pozdrawiam

 

Krzysztof 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciężko będzie pewnie określić parametry stali z jakiej to jest, zrobione, myślę że nie jest to żadna nanotechnologia, więc jeśli zrobi to ze zwykłej stali nie najpodlejszej jakości to da radę

u nas też jest przerwa świąteczna

mam takie kliny nowe oryginalne Nissana, mogę Ci wysłać, klin nie kosztuje nic (dam ci go za darmo) tylko, że przesyłka na Islandię będzie kosztować pewnie kilkadziesiąt złotych i przyjdzie do Ciebie pewnie za tydzień, jak chcesz to dawaj znać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SNAKE4X4 dziękuję za odpowiedź i pomoc .Co do klina to dorwałem drugiego mechanika ( ten jako tako kontaktował ) i jutro w południe ma mi go podrzucić. Jeszcze raz dziękuję za odpowiedź .

 

Zdjęcie dla Ciebie

post-67781-0-07081300-1458943140_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...