Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

HUAWEI Y5


darbaszton

Rekomendowane odpowiedzi

WITAM,NIE ZNALAZŁEM NIGDZIE NA FORUM WIĘC MAM PYTANIE CZY HUAWEI Y5 ŁĄCZY SIĘ Z NISSAN CONNET. MÓJ HUAWEI NIE ŁĄCZY SIĘ Z NISSAN CONET. Z GÓRY DZIĘKUJĘ ZA ODPOWIEDZ. :wave:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na angielskiej stronie znalazłem taki opis "najpierw należy podłączyć Huawei Y5 za pomocą kabla do gniazda USB.  Program zapyta, czy chcesz zainstalować nowy telefon, Nissan Connect poprosi o wprowadzenie kodu 1234 w telefonie. Następnie wystarczy kierować się poleceniami". Nie wiem jakimi poleceniami i czy to zadziała ale jesli ktoś to napisał to być może komuś się to udało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na angielskiej stronie znalazłem taki opis "najpierw należy podłączyć Huawei Y5 za pomocą kabla do gniazda USB.  Program zapyta, czy chcesz zainstalować nowy telefon, Nissan Connect poprosi o wprowadzenie kodu 1234 w telefonie. Następnie wystarczy kierować się poleceniami". Nie wiem jakimi poleceniami i czy to zadziała ale jesli ktoś to napisał to być może komuś się to udało.

Dziękuję za szybką odpowiedz jutro sprawdzę czy to zadziała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...