Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

panel sterowania w kierownicy


rnt17

Rekomendowane odpowiedzi

Od niedawna jestem posiadaczem QQ 2007 1,6 PB. Problem dotyczy sterowania przy kierownicy, mianowicie przyciski od sterowania tempomatu, klakson oraz przycisk "i" działają bez zarzutu. Natomiast przyciski lewej strony panelu (source, głośność +, -, słuchawka) nie działają w ogóle a przełącznik do zmiany stacji radiowych służy jako regulacja głośności. Co może być przyczyną takiego misz-maszu?

Ewentualnie jak dobrać się do kierownicy żeby dostać się do panelu w takiej postaci jak na zdjęciu nie robiąc krzywdy poduszce ?

Dzięki

 

post-41982-0-05038700-1459378436_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od niedawna jestem posiadaczem QQ 2007 1,6 PB. Problem dotyczy sterowania przy kierownicy, mianowicie przyciski od sterowania tempomatu, klakson oraz przycisk "i" działają bez zarzutu. Natomiast przyciski lewej strony panelu (source, głośność +, -, słuchawka) nie działają w ogóle a przełącznik do zmiany stacji radiowych służy jako regulacja głośności. Co może być przyczyną takiego misz-maszu?

Ewentualnie jak dobrać się do kierownicy żeby dostać się do panelu w takiej postaci jak na zdjęciu nie robiąc krzywdy poduszce ?

Dzięki

Masz fabryczne radio?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MT17  masz filmik pokazujący jak się dobrać do kierownicy.Odepnij wcześniej klemę z akumulatora,będzie bezpieczniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Nie wiem czy pomogę ale to raczej taśma zwijacza pod kierownicą. Zobacz ten temat ;) U mnie tez nie działa ściszanie a zgłaśnianie działa to jest wina przetartej taśmy już sprawdziłem przy pomocy elektryka i miernika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...