Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

TLX zamiast dCi z tyłu klapy + VIN


vippp
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie jestem tu nowy, zamierzam kupić w najbliższym czasie X-Traila. Znalazłem jedno ciekawe ogłoszenie ale dziwi mnie napis z tyłu na klapie - zamiast standardowego dCi jest TLX. Właściciel mówi, że to było jakieś wydanie specjalne ale nie umiem nic na ten temat znaleźć w internecie. Auto jest bogato wyposażone, ma mniej więcej navi, skórę z elektrycznym sterowaniem, xenon itd. Widziałem już podobnie wyposażone X-Traile i miały standardowy napis dCi. Proszę o pomoc :)

post-98429-0-02743900-1459488787_thumb.jpg

post-98429-0-71342400-1459488790_thumb.png

Edytowane przez vippp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli wujek Google nie chce się przyznać to znaczy coś chyba jest na rzeczy... jeśli ma książki od niego tam też to oznaczenie powinno występować... chyba że sprzedaje Ci bajeczkę w którą sam nie wierzy... albo tuning ;) T.rochę L.epszy X ;)

Edytowane przez Crith
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Były kiedyś w PL Dacie 1300 TLX i chyba renówki i właściciel nie chce się z tym rozstać tak zwyczajnie. Poza tym TLX mogły mieć inne od naszych wersje ruskie albo angielskie. W Renault było RT jak bogata i RXE jako bogata ale indywidualnie modyfikowana. Choć była w zasadzie biedniejsza od RT czyli np właściciel nie chciał elektrycznych luster ale za to szyber.

 

"In the United Kingdom the first-generation car was available in S, Sport and SE+ between launch and 2004. The trim levels were then revised to SE, Sport,    SV   E and   T-Sp   ec . In Austr alia it was available in standard  ST , mid-spec ST-S, high-spec Ti and luxury-spec Ti -L, with limited editions ST-X, ST-R, ST-S 40th anniversary  models. At this point all models in the UK were equipped with full electric windows, electricity adjustable door mirrors (on  SVE  and T-Spec they were electrically folding also), climate control, single CD player, 4 airbags and remote central locking. 

While in Australia all models were equipped with full electric windows, electric mirrors (electric folding on Ti-L), single CD player, 2 airbags and remote central locking. ST-S adds ST on sunroof and 16" alloy wheels. Ti adds ST on climate control, 6 disk CD player, fog lamps and 16" alloy wheels, and Ti-L adds Ti on leather and electric seats, sunroof, and optional DVD player. Limited edition ST-R adds ST on light-emitting roof racks, with ST-S 40th anniversary adding fog lamps to original ST-S"

Edytowane przez karibox1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie rzeczy tylko w Australii ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten egzemplarz akurat zakupiony w Niemcach, może to fantazja jakiegoś Gebelsa albo rodzaj tuningu :)


T31 w wersji TL również występuje.


Czy ktoś może mi powiedzieć coś więcej po Vinie, np czy ma DPFa, z jakiego kraju pochodzi czy może przebieg. Z góry dziękuję

JN1TENT30U0221370

post-98429-0-42962600-1459492800_thumb.jpg

Edytowane przez vippp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Status:

 

 

 

 

Maker

 

NISSAN

 

Name

 

X-TRAIL

 

Production Date

 

06.2005

 

Body color

 

KH3 - BLACK S

 

Market

 

Europe (LHD)

 

Body

 

6MT

 

Engine

 

YD22ETI

 

Features

 

ELEGANCE

 

Options

 

AREA:EUROPE C GROUP; WHEEL DRIVE:4WD; F/17INCH ALLOY WHEEL; F/BRAKE CONTROL&HEAD LAMP&AUTO LEVELIZER; F/PRIVACY GLASS; F/CI MARK KEY; F/NAVIGATION+LCD MONITOR+VICS; F/GER; F/SUNROOF; F/ASCD; 2003 MY(LEADED GASOLINE)/2005 MY/2006 MY

 

Body

 

WAGON

 

Type

 

TVHNLJYT30UGA-LFPE

 

Interior color

 

K - GRAY

 

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poczekaj niedługo ktoś się wypowie i dostanie plusa, przejrzyj forum dokładniej było to już wałkowane. Z tego co pamiętam to 114 nie miał. Pewnie Pete3 i Thunder będą potwierdzać.

Edytowane przez karibox1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem tak... oznaczenia innych modeli aut jeżeli chodzi o angole były np LX więc sądzę, iż tu był angol tylko po przekładce...ale mogę się mylić...angol...przekładka w pol... poleciał za granice, gdzie wydali dowód z 1 rej np w niemczzech gdzie kier po lewej... różne są chocki klocki... ale jak pow... mogę się mylić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Nissanmaniak.A co z DPF? Z opisu wynika jakby go nie było.

 

Skoro DPF'a nie ma jawnie wymienionego w opcjach (Options) to należy domniemywać, że samochód go nie posiada.

 

Albo inaczej - jeszcze nie spotkałem X'a T30 z DPF'em, który by go nie miał wymienionego w opcjach przy rozkodowaniu VIN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poczekaj niedługo ktoś się wypowie i dostanie plusa, przejrzyj forum dokładniej było to już wałkowane. Z tego co pamiętam to 114 nie miał. Pewnie Pete3 i Thunder będą potwierdzać.

mówiłem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...