Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Zrzuca na bęnzyne podczas jazdy i na postoju.


blady832

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, z góry dziekuje za pomoc. Mianowicie mam taka sytułacje że jeżdząc na gazie zrzuca mi na benzyne i wyłącza sie całkowicie przełącznik od gazu i w tym momencie na komputerze podpiętym do kompa od lpg pokazuje 30000obrotów gdy sie unormuje wraca do 900 obrotów i znów chodzi na gazie. Jaka może być przyczyna tego zwarcia, odrdzewiałem wtyczki ale nie pomaga. Sytuacja nasila się tak mi się wydaje gdy silnik jest rozgrzany ale nic pewnego tak tylko przypuszczam. Prosze o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od sygnalu gazu jest ok masa luzno byla docisnalem ale nadal to samo. To sie dzieje rzadko bo moge jezdzil godzine i normalnie wszystko dziala, a kiedy indziej w ciagu godziny pare razy zrzuca. Poprostu tak jakby odcielo prad od i stalacji lpg, ale zastanawiajace sa te nierealne obroty na komputerze. Na gazie i benzynie chodzi poprawnie tylko taka dziwna sytulacja sie dzieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odcina przy 8000. Glupota jakas tylko ciezko ziagnozowac w najgorszym wypadku komputer i wiącha do wymiany bo 8lat ma i juz moze sie pie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...