Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P11] progi - czy warto robić?


Mateusz55

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem z progami w primerze p11 mam dziury i w niektórych miejscach są spuchniete, obawiam się czy w srodku jest tam samo, myślicie że wystarczy wspawać nowe reperaturki i zabezpieczyć dobrze wnętrze komplet progów znalazłem na allegro

 

 

 

http://allegro.pl/nissan-primera-p11-prog-l-p-klp-ocynk-i6075807034.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze zastanów się czy opłaca się inwestować w samochód ze względu na jego stan :) . Jak tak to polecał bym zdarcie oryginalnej farby podkładowej z nowych progów i pomalowanie ich podkładem epoksydowym. Do tego oczywiście tak jak piszesz dokładne usunięcie rdzy z wnętrza progów i zabezpieczenie środkiem do profili zamkniętych .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem opłaca się zrobiłem nim ponad 60k i nic nie dołożyłem do Silnika podłoga tez w stanie dobrym wiadomo trzeba wyczyścić i zabezpieczyć bo jakieś naloty rudej są. Znajomy za robotę wycenił mi 600 z przygotowaniem do Malowania
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli autko, tak jak piszesz jest w dobrym stanie i ma, jak dotąd, niezawodny silnik to warto dołożyć parę groszy. Zrobić, zabezpieczyć i dalej cieszyć się niezawodnością.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja płaciłem za wymiane progu i nadkola z prawej strony łącznie z malowaniem pod kolor 800zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...