Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Filtr firmy Tutela


Gość morbid

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

czy znacie tę firmę,Tutela Weber 2002 czy warto kupić olej i fitr z tej firmy.Cena jest kusząca, olej 18,90(niewiem za ile litrów)filtr oleju 17,90,powietrza 27,90 i paliwa 36,90 oczywiście do diesla pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem je w Tesco, ale były jakoś 15 z`lotych za filtr oleju... Świece były jakoś 40 za 4 sztuki... Ale patrzyłem na rozpiskę filtru oleju i w ofercie mają tylko kilka, które pasują prawie do wszystkich aut... A więc raczej nie jest to coś porządnego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym odradzał takie wynalazki - a jak z filtra oleju wylecą jakieś farfocle albo opiłki ? Masz pewność że firma-krzak przyłożyła się do produkcji ? A co do filtrów to jakbyś był przejazdem w Lublinie to zajżyj na Spółdzielczości Pracy - w takiej cenie ja tam kupuję Nippon. Jeżdżę na tym już 2 sezon i powodów do narzekania nie mam żadnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Tutela w swoim N14 i jak na razie nie zauważyłem dziwnych zachowań.Kontrolka oleju gaśnie do 1s po uruchomieniu silnika więc chyba jest ok.Zdziwiony tylko byłem jego rozmiarami,bo okazał się dużo mniejszy od tego co włożyli za zachdnią granicą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...