Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

ledowskie innowacje


mikollajj

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich!

troszkę nie było mnie na forum ale byłem pozytywnie zajęty a czym już tłumacze, otóż zrobiłem to co zapowiadałem już wcześniej na forum czyli małe oświetlenie wnętrza T30. jeśli temat pisze w nie właściwym dziale to proszę o przeniesienie.

czekam na wasze opinie i pomysły co by można było jeszcze zrozbic.

poniżej link do filmiku tylko cos nie oddaje fak to wyszło fajnie no ale widać ogolne zarysy mojego pomysłu, niebawem wstawie fotki zrobione za dnia zebybyło widać jak to wygląda gdy się nie swieci i jest jasno.

 

i sprawa numer dwa poniżej fotka mojego dziła w h2 wiem ze to nie odpowiednie forum ale inspirowałem się oświetleniem dachowym x trail, zdaje się ze to się nazywa jupiter jupitery czy jakos tak na pewno wiecie chodzi mi o te swiatła jakby w bagażniku dachowym w tych relingach.

 

https://www.youtube.com/watch?v=T-LGbvLdy0M&feature=youtu.be

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=csT_voDoaCA&feature=youtu.be

 

 

 

post-93518-0-27251400-1459802570_thumb.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mikołaj ładnie ale słabo widać, nie wiadomo o co chodzi, może zrób też foty w dzień jak to wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok zrobie


Witam

na zdjeciach zaznaczyłem czerwonym kółkiem miejsca gdzie sa diody

oczywiscie nie wszystkie poniewasz ten układ diodek jest z dwóch stron.

 

A co do jupiterów to uszczelniłem je dodatkowo silikonem poniewaz jakos te krawedzie stylu do mnie nie przemawiały z eto ma byc szczelne.

 

post-93518-0-59619300-1459883984_thumb.jpg

post-93518-0-32280900-1459883985_thumb.jpg

post-93518-0-06009400-1459883986_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybym miał robić coś w tym stylu to zrobił bym to tak jak seryjnie jest w audi. Diody oświetlające od góry i schowane bo tak jak zrobiłeś to świecą w dziwne miejsca. Audi A4 ma diody w lampce podsufitki świecące w dół na deskę rozdzielczą. Widziałem też fabrycznie podświetlane klamki wewnętrzne od spodu niewidocznie. 

 

Ale chwalę za chęci i robotę bo jednak trochę pracy to zajęło. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sory haha miałem kiedyś takie radyjko z diodami które mrugały w rytm muzyki - aiwa chyba. Podłączyłeś to pod głośniki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sory haha miałem kiedyś takie radyjko z diodami które mrugały w rytm muzyki - aiwa chyba. Podłączyłeś to pod głośniki

:D świetliki mają się teraz o co zabijać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Dziekuje wszystkim za miłe recenzje.

Kojarze takie radia z poczatku lat 90 dwie kasety na 220v i wstawione kolorowe diody jak sie podłasniało to migały.

Kilka spraw technicznych nie nie podłaczyłem tego pod radio ten układ ma własny przełacznik tez podswietlany w okolicy lewarka zmiany biegów, i mozna to oswietlenie uzywac lub nie uzywac dowolnosc. Natomiast co do kierunków swiecenia tych diodek robiłem testy i starałem sie  i mysle ze mi sie udało o tuz te diody niczego własciwie nie oswietlaja nie bija nie rzutują swiatła na nic, swieca sie tylko jako takie punkty, to sa diody na 12v ale je nieco zredukowałem w sensie zmniejszyłem moc. 3mm i kolor obudowy biały wybrałem tak  zeby w dzien nie zucały sie zbytnio w oczy.Nalezy tez zaznaczyc ze grubość plastiku je troszke maskuje  zasłania.

Dziekuje za sugestie w kwestii drzwi własnie tez mam rozne pomysły w sprawie drzwi ale jeszcze nic nie zrobiłem.

 

Mik, popraw trochę tekst. Przecinki i sylistyka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...